The Neighborhood, ‘Sweater Weather’ - Song Meaning

Zima je prime & apos Svetrík Počasie & apos time, ale to & aposs nie je také zrejmé v The Neighborhood & aposs snový, indie pop / rock jam. Vrstvená a lenivá pieseň strávila v roku 2013 mnoho mesiacov na prvom mieste v alt rockových hitparádach a má oveľa hlbší význam, ako by ste si mysleli.

Vo svojej lyrickej obraznosti je veľmi telesné.

„Všetko, čo som, je muž / chcem svet vo svojich rukách / neznášam pláž / ale stojím / v Kalifornii s prstami na nohách v piesku / používam rukávy svetra / nechajme dobrodružstvo dobrodružstvo / hlava v oblakoch ale moja gravitácia a zameranie / Dotkni sa môjho krku a ja sa dotknem tvojho / Ty v tých malých šortkách s vysokým pásom. “Ide skutočne o oblečenie, módne voľby a štýl? Nie. Ani zďaleka. To & aposs len obklad okien, žiadna slovná hračka určená. To, o čom frontman Jesse James Rutherford skutočne spieva, je spájanie a vyťaženie zo situácie, v ktorej sa momentálne nachádzate.

Pretože je to príliš chladné / pre teba tu a teraz / tak ma nechaj držať / obe ruky v dierach môjho svetra. '

Aký romantický obraz, však? Pritúlenie sa a používanie jeho svetra na udržanie jej teplých rúk. Z dvoch sa stane jedna s kúskom látky, ktorá by sa dala interpretovať ako metafora sexu. Správny? Taktiež premieta myšlienku vy a ja vs. zima, čo skutočne naznačuje, že sa to týka mňa a sveta.

„A ak ti môžem len vyraziť dych / nevadí mi, ak nie je veľa, čo povedať / niekedy vedie našu myseľ ticho / Takže sa presunieme na miesto, ktoré je tak ďaleko / Začnú sa zdvíhať husacie hrčky / V okamihu, keď mi ľavá ruka stretne sa s tvojím pásom / A potom sledujem tvoju tvár / Daj mi prst na jazyk / & apos Pretože miluješ ochutnať, áno. '

Sú tu zachytené aj motýle lásky a romantiky. Opäť je to zobrazená ako rozsiahla metafora sexuálneho styku a vzťahov.

To & apos naše čítanie & aposSvetrové počasie. & Apos Coolshippodcasters, čo & aposs vaše?

Vypočujte si The Neighborhood, & aposSvetrové počasie & apos