Kompletná časová os vzťahu Nash Grier a Taylor Giavasis

Nash Grier Taylor Giavasis Časová os vzťahu

Instagram

Veľa sa toho zmenilo v r Nash Grier Život od jeho MAGCÓN dni. Nielenže je influencer zasnúbený so svojou dlhoročnou priateľkou, Taylor Giavasis , ale nedávno sa stal otcom! Jasné, ten pár spoločne privítali syna 25. septembra 2019 a otriaslo to fanúšikmi OG bývalej hviezdy Vine až do základov.

Keď sme sa dozvedeli správy o deťoch, nemohli sme sa čudovať páru a tomu, ako sa dostali do tohto bodu. Máme na mysli, ako sa spoznali? Kedy si uvedomili, že k sebe niečo cítia? A ako dlho boli spolu, kým sa hviezda sociálnych médií rozhodla padnúť na jedno koleno a požiadať ju, aby sa stala jeho manželkou? TBH, to sú všetky veci, na ktoré sme veľmi zvedaví, a preto sme pokračovali a urobili sme vám kompletnú časovú os ich vzťahu. Nie je začo!V galérii nájdete rozpis rozkošnej romantiky Nasha a Taylora.

1 z 12

Nash Grier, Taylor Giavasis

Instagram

Apríl 2015

Aj keď sme si toho vtedy neboli vedomí, Nash a Taylor začali spolu randiť v apríli 2015. Iste, fanúšikovia mali svoje podozrenie, ale až o rok neskôr to osobnosť internetu sama potvrdila.

2 z 12

Nash Grier, Taylor Giavasis

Instagram

Apríl 2016

O rok neskôr, v apríli 2016, Nash oficiálne potvrdil svoj vzťah s touto sladkou fotografiou a rovnako sladkým titulkom.

Vždy mi hovoril, že Láska nie je niečo, čo len tak nájdete, napísal. Toto je môj najlepší priateľ. Sme spolu viac ako rok. Je to jeden z najúžasnejších ľudí, akých som kedy stretol. Keď sme sa začali rozprávať, bol som skeptický voči vzťahom a výhodám/nevýhodám, ktoré s nimi súvisia. Časom som si dokonca vybudoval nenávisť voči ľuďom, ktorí využívali vzťahy a iných ľudí na svoj osobný prospech. Bol som unavený z toho, ako ľudia zneužívajú ostatných zo všetkých zlých dôvodov, a potom som videl, ako sú v ich propagande napísané ciele. Nakoniec som si dokázal vyčistiť myseľ a stráviť nejaký čas s týmto dievčaťom a som za to veľmi vďačný. Keď sme sa začali stretávať, vybudovali sme si vzájomnú dôveru, ktorá stále mení môj život k lepšiemu. Keď ju začnem opisovať (a náš vzťah), všetky slová strácajú význam a v skutočnosti nerobia spravodlivosť. Bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažím zostaviť sled slov/pocitov, nič nebude schopné vysvetliť moju lásku k tomuto dievčaťu.

sierra od Alexa a Sierry

3 z 12

Nash Grier, Taylor Giavasis

Instagram

Október 2017

Nasledujúci rok urobil šťastný pár obrovský krok vo svojom vzťahu a spolu sa presťahovali. Rovnako ako každá hviezda sociálnych médií, Nash zverejnil tento rozkošný obrázok na Instagrame, aby dokumentoval zážitok.

1. deň sťahovania - dokončené! napísal.

4 z 12

December 2018

Keď v decembri 2018 zverejnila priateľka Taylora na Instagrame video, ktoré zdanlivo naznačovalo, že je tehotná, internet sa zbláznil a myslel si, že Nash bude otcom. Neskôr sa priateľ vrátil na Instagram, aby fanúšikom oznámil, že to bolo len dieťa z jedla, čo Nash vzal na Twitter, aby sa potvrdil.

Ďakujem za priania, ale nie sme tehotní, práve sme sa dobre najedli @Taylorloriavasis, napísal.

5 z 12

bude na svete viac stretnutí dievčat
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Navždy, navždy? Navždy niekedy

Príspevok zdieľaný používateľom Taylor Giavasis (@g1avasis) 26. marca 2019 o 10:04 PDT

Marca 2019

Len pár mesiacov po tehotenských klebetách Nash navrhol svojej dlhoročnej priateľke obrovský diamantový prskavec. Nash aj Taylor nahrali fotografie videí s prsteňom a naše srdcia sa stále rozplývajú nad tým, čo navrhol.

Povedala, že áno, napísal na Instagram spolu s plačúcimi emoji. Nemiluješ len lásku?

6 z 12

Nash Grier

Instagram

Apríl 2019

Rýchlo dopredu v apríli 2019 a pár oznámil, že skutočne čakajú svoje prvé spoločné dieťa! Veril by si tomu? Nash aj Taylor sa 19. apríla 2019 podelili na Instagram, aby sa s fanúšikmi podelili o vzrušujúce novinky, a ich príspevky sú skutočne rozkošné.

Spolu s obrázkom od nich tehotenské fotenie , napísal bývalý Viner, 1 + 1 = 3.

Taylor však napísal viac zdĺhavý nadpis o tom, ako veľa pre ňu znamená byť tehotná.

Pokiaľ si pamätám, že som chcela byť mamou, napísala. Vždy som bola fascinovaná tehotenstvom a radosťou/silou, ktorá s materstvom prichádza. Je mi cťou, že môžem zažiť taký dar. Láska a podpora, ktorú sme s Nashom dostali, v nás vyvolali pocit, že sme najšťastnejší ľudia na Zemi. Tešíme sa na budúcnosť a zdieľanie zvyšku našej cesty. Tak sladký!

7 z 12

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Nemôžem sa dočkať, až budem tvoja mama 🦋 Ďakujem všetkým, ktorí prišli a ďakujem @stassiebaby za takú krásnu párty

Príspevok zdieľaný používateľom Taylor Giavasis (@g1avasis) 8. mája 2019 o 16:24 PDT

Máj 2019

Takmer mesiac po oznámení detských noviniek sa Nash a Taylor zúčastnili párty na odhalenie pohlavia! Obklopení svojou rodinou a priateľmi, zasnúbený pár a ich najbližšie rodiny spustili farebné práškové delá, ktoré odhalili, že čakajú chlapčeka. Aké vzrušujúce to je ?!

Nemôžem sa dočkať, až budem vašou mamou, napísala budúca mamička v titulku videa, ktoré nahrala na Instagram. Ďakujem všetkým, ktorí prišli a ďakujem @stassiebaby za takú krásnu párty.

james charles bez make-upu

8 z 12

Nash Grier Taylor Giavasis Časová os vzťahu

Instagram

September 2019

A v septembri 2019 privítali svojho syna na svete.

Tay porodila desať libier [štyri] unce dieťa po úplne neliečenom 26 -hodinovom pôrode V OBÝVACI IZBE! Si nadľudský, Nash zdieľané na Twitteri .

9 z 12

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Nashom Grierom (@nashgrier)

obsadenie denníkov princeznej

Október 2019

Dvojica sa podelila o svoju prvú spoločnú rodinnú fotografiu.

10 z 12

Aktualizácia: Kompletná časová os magického vzťahu Nash Grier a Taylor Giavasis

Instagram

Január 2020

Dvojica sa prihlásila na Instagram a oznámila, že si spolu kúpili dom!

11 z 12

Aktualizácia: Kompletná časová os magického vzťahu Nash Grier a Taylor Giavasis

Instagram

Jún 2020

Taylor zdieľa návratové fotografie od narodenia ich syna a nazval Nasha od začiatku najlepším otcom.

12 z 12

Aktualizácia: Kompletná časová os magického vzťahu Nash Grier a Taylor Giavasis

Instagram

August 2020

HAPPY BIRTHDAY BABY MILUJEM ŤA VIAC AKO ŽIVOT, píše influencer na Instagrame k narodeninám svojej snúbenice.