„A.N.T. Farm ‘Cast: Kde sú teraz?

Farm ANT Farm Cast

Getty

Možno sa tomu ťažko verí, ale A.N.T. Farma mala premiéru pred 10 rokmi! V máji 2011 sa fanúšikom prvýkrát predstavilo Čína Anne McClain, Stefanie Scott, Carlon Jeffery , Aedin Mincks , Jake Short, Sierra McCormick a ďalšie hudobné zázraky, pretože navštevovali program Advanced Natural Talent na svojej kalifornskej strednej škole. Po finále série v marci 2014 fanúšikovia samozrejme stále dúfajú v návrat! Našťastie sú všetky tri sezóny k dispozícii na streamovanie na Disney+.

Počas rozhovoru s Život dievčat , Čína odhalila svoje obľúbené veci o svojej postave Chyne. Je oveľa zhovorčivejšia ako ja, povedala vtedy herečka. Dokáže sa postaviť za seba a je skutočne sebavedomá.The Potomkovia hviezda tiež pripomenula svoj čas na scéne a odhalila, že nikdy necítila žiadny tlak, keď musela hrať na show viac nástrojov.

Kedykoľvek musím hrať na nástroj, na ktorom som nikdy predtým nehral, ​​niekto príde a pomôže mi a ukáže mi, ako ho držať a podobne, povedala KidzWorld v júni 2011. V prvej epizóde som musel hrať na husle a nikdy predtým som na nich nehral, ​​dúfajme, že to vyzeralo skutočne. Ale práve sa to učím, čo je celkom zábavné.

Čína v tej dobe tiež podľahla svojmu charakteru a povedala: Dostáva sa do vecí, z ktorých sa niekedy nevie dostať. Myslím si, že je to určite jedna z jej veľkých nedostatkov.

obsadenie otriasť to

Odkedy sa šou skončila, všetky hviezdy pokračovali v dosahovaní niekoľkých dôležitých vecí! Obsadenie epickej série neustále hľadá nové veci, ktorými sa môžeme všetci nadchnúť! Dá sa povedať, že sa im to určite podarilo veľa pretože show skončila pred všetkými tými rokmi a nebudete veriť, ako veľmi vyrástli. V galérii sa pozrite, aké je obsadenie A.N.T. Farma je až doteraz.

1 zo 16

china-anne-mcclain-ant-farm-main

Disney Channel

Chynu si zahrala Čína Anne McClain.

Posuňte sa na ďalšiu snímku a zistite, o čo sa teraz snaží.

2 zo 16

china-anne-mcclain-teraz

Getty Images

Čo je v Číne teraz?

Príspevok A.N.T. Farma Čína mala niekoľko menších rolí v televíznych seriáloch Strašidelná hodina R.L. Stine a Kosti . Potom pokračovala v rozprávaní postavy Freddieho Potomkovia: Wicked World . Potom hrala vo viacerých televíznych reláciách - vrátane spinoffu komédie House of Payne , zavolal Paynes a show CW, Čierny blesk . Získala tiež úlohu v Potomkovia filmoch, kde Čína stvárnila Umu, dcéru Ursuly Malá morská víla .

Okrem svojej hereckej kariéry Čína a jej sestry - Lauryn a videl - mať kapelu s názvom McClain. Ona a Lauryn majú aj webový seriál na YouTube s názvom (Uhádli ste!) Lauryn & China. Herečka nedávno vydala sólovú pieseň, ktorá bola predstavená v epizóde seriálu Čierny blesk .

3 zo 16

farma sierra-mccormick-mravce

Disney Channel

Sierra McCormick si zahrala Olive.

Posuňte sa na ďalšiu snímku a zistite, o čo sa teraz snaží.

4 zo 16

sierra-mccormick-teraz

Getty Images

O čo teraz Sierre ide?

A.N.T. Farma bol pre Sierru len začiatok. Objavila sa v hororovom filme 2015 Nejaký druh nenávisti po boku Grace Phippsovej a Spencera Breslina. Zahrala si aj vo filme Twisted Sisters, The Neighborhood Watch a Zoznam cti . A nespomaľuje, pretože má obrovské dva filmy, na ktorých momentálne pracuje. Keď práve nehrá, stretáva sa so svojimi známymi známymi ako Joey King a Nolan Gould .

5 zo 16

jake-short-ant-farm

Disney Channel

Jake Short hral Fletchera.

Posuňte sa na ďalšiu snímku a zistite, o čo mu ide.

6 zo 16

jake-short-now

Getty Images

O čo sa Jake chystá?

Po A.N.T. Farma , Jake stále zostal silne zapojený do Disney. Herec hral v šou Disney XD Mighty Med , Laboratórne potkany a Laboratórne potkany: Elite Force . Môžete ho tiež poznať z pôvodnej show Hulu, Celú noc , kde hrá obr. Herec tiež randil so svojim Laboratórne potkany hviezda, Alexxis Lemire , v rokoch 2016 a 2017.

7 zo 16

farma stefanie-scott-mravec

Disney Channel

Stefanie Scott si zahrala Lexi.

Posuňte sa na ďalšiu snímku a zistite, o čo sa teraz snaží.

8 zo 16

Stefanie Scott

Getty Images

O čo sa Stefanie teraz chystá?

Stefanie si zahrala vo viacerých nasledujúcich filmoch A.N.T. Farma , počítajúc do toho Zákerné 3 , Jem a hologramy , Chytený, krásny chlapec, náhradná izba, pri prvom svetle a viac!

Stefanie sa ponorila do hudobného priemyslu a potom sa objavila A.N.T. Farma a pretože show skončila, vydala niekoľko ďalších singlov - vrátane Hit Me Up a Youngblood, s ktorými spievala. Hilary Duff ! V súčasnosti randí s filmárom Evanom Adamsonom.

9 zo 16

farma na výrobu carlon-jeffery-mravcov

Disney Channel

Carlon Jeffery hral Camerona.

Posuňte sa na ďalšiu snímku a zistite, o čo mu ide.

10 zo 16

carlon-jeffery-now

Instagram

Čo teraz Carlon robí?

Po A.N.T. Farma , Carlon hral v pôvodnom filme Disney Channel Oblak 9 a dokonca sa objavil v epizóde Nakopni to . Má tiež pracoval na hudbe pod pseudonymom Lil ‘C-Note.

11 zo 16

alexandria-deberry-teta-farma

Disney Channel

Paisley si zahrala Alexandria DeBerry.

Posuňte sa na ďalšiu snímku a zistite, o čo sa teraz snaží.

12 zo 16

alexandria-deberry-teraz

Getty Images

Čo je v Alexandrii teraz?

Alexandria potom malo vyjsť veľa nových filmov A.N.T. Farma , počítajúc do toho Môj učiteľ, moja posadnutosť , mamaboy , Tím pre voľný čas a Tím pre voľný čas 2 , Ženská nočná mora , Módny návrhár a Hoovey, ktorý tiež hviezdi Alyson Stoner a Cody Linley . Tiež sa vydala za profesionálneho hráča baseballu, Tyler Beede .

13 zo 16

aedin-mincks-ant-farm

Disney Channel

Aedin Mincks hral Angusa.

Posuňte sa na ďalšiu snímku a zistite, o čo mu ide.

14 zo 16

aedin-mincks-teraz

Instagram

Čo teraz Aedin robí?

Aedin zahviezdila Malí divosi s Katherine McNamara a Kentonova povinnosť po jeho behu ďalej A.N.T. Farma . Jeho najnovší projekt? Príbeh kovbojky , v hlavnej úlohe Bailee Madison , Chloe Lukasiak a Aidan Alexander .

15 zo 16

farma mravcov claire-engler

Disney Channel

Claire Engler hrala Violet.

Posuňte sa na ďalšiu snímku a zistite, o čo sa teraz snaží.

16 zo 16

claire-engler-now-1

Twitter

Čo má Claire teraz?

A.N.T. Farma nebol koniec Disney pre Claire! Herečka bola v epizóde z Austin a Ally a teraz pracuje na krátkom titule Dotknuté .