Najšokujúcejšie úmrtia celebrít roku 2013

Medzi najšokujúcejšie úmrtia celebrít v roku 2013 patrilo veľa talentovaných ľudí, napríklad od milovaných hercov Cory Monteith a James gandolfini spevákom ako Mindy McCready - rovnako ako niektoré vážne zábavné hviezdy reality show.

Vidieť vyhasínať toľko talentov a životov, najmä v relatívne mladom veku, je vždy tragické. Fanúšikovia sa však môžu utešiť tým, že mnoho ich obľúbených hviezd zanecháva po sebe bohaté dedičstvo a svoju prácu, ktorá nás môže baviť aj naďalej, aj keď už nie sú medzi nami.

nicky ricky Dicky a úsvit obsadenie vekov

Keď sa rok 2013 chýli ku koncu, s obľubou sa obzeráme späť a pripomíname si niektoré z celebrít, ktoré sme tento rok stratili. • Cory Monteith

  31-ročný spevák a herec bol milovaný ako Finn Hudson Veselo & apos a zbožňovaný jeho obrazovkou a skutočnou láskou čítaj Michele . Nebol však bez svojich démonov, pretože sa na jar prihlásil na rehabilitáciu, aby opäť liečil svoje problémy so závislosťou. On zomrel na predávkovanie o niekoľko mesiacov neskôr a bol objavený v hotelovej izbe vo Vancouveri 13. júla 2013, zničil fanúšikov a televíznu komunitu. Jeho postava & aposGlee & apos bola zabitá, aby sa zhodovala so smrťou Monteitha & apossa.

  Frederick M. Brown, Getty Images

 • James gandolfini

  Herec, ktorý tak stelesnil svoju rolu Tonyho Soprana na & aposThe Sopranos & apos, ktorý je pre fanúšikov často ťažké oddeliť, zomrel na infarkt počas dovolenky v Taliansku 19. júna 2013. Mal iba 51 a objavil ho jeho malý syn. Gandolfini a aposs, stvárnenie konfliktného mafiánskeho bossa, boli jednou z najlepších televíznych postáv vôbec, pretože vtlačil postave ľudskosť a empatiu - a tento podpisový štýl reči. Ostali po ňom dve deti a jeho odkaz.

  Frederick M. Brown, Getty Images

 • Gia nemčina

  Bakalárka & apos zomrela vlastnou rukou 14. augusta 2013. Nádherná reality hviezda (29) údajne vybuchla so svojím priateľom, hviezdou NBA Ryanom Andersonom, a potom sa obesila káblom vysávača telefón s matkou. Bola prijatá do nemocnice a nakoniec vyňatá z podpory života. Jej zničená mama neskôr tvrdila, že jej dcéra a násilné záchvaty PMS sa premietli do jej rozhodnutia vziať si život.

  Joe Corrigan, Getty Images

 • Kidd Kraddick

  DJ a moderátor super populárnej rannej rozhlasovej show zomrel 27. júla 2013 vo veku 53 rokov. Zomrel kvôli aneuryzme mozgu počas charitatívnej golfovej akcie, ktorá sa konala s cieľom získať peniaze na jeho detskú charitu Kidd & aposs. Hovorte o tom, že idete robiť niečo, čo máte radi. Jeho hlas je veľmi zmeškaný.

  KiddNation.com

 • Lee Thompson Young

  Herec, ktorý hral detektíva Barryho Frosta na policajnej šou & Rizzoli a Isles, & APOS roky potichu bojoval s depresiou, jeho samovražda však stále šokovala jeho priateľov a úrady. Nezanechal žiadnu poznámku a zdá sa, že v čase jeho smrti nebol zvlášť apostabilný. V 29 rokoch spáchal 19. augusta 2013 samovraždu výstrelom, ktorý si sám spôsobil, a našli ho po tom, čo ho niekto skontroloval, keď sa nedostavil do práce. Neskôr sa ukázalo, že mu bola diagnostikovaná bipolárna porucha a liečil ju liek.

  Peter Kramer

 • Mindy McCready

  McCready, hviezda krajiny v 10. rokoch, sa posledných pár rokov zaoberal hlavnými problémami duševného zdravia a právnymi problémami. Ona zastrelila sa 17. februára 2013, vo veku 37 rokov. Bola nájdená mŕtva na prednej verande jej domu, na rovnakom mieste, kde sa jej priateľ mesiac predtým zastrelil. Zastrela aj ich psa. McCready, o ktorom sa hovorilo, že bol pred rokmi v džbáne MLB Rogerovi Clemensovi, zanechal po sebe dvoch synov. Jej príbeh je skutočnou americkou tragédiou.

  Brad Barket, Getty Images

 • Lisa Robin Kelly

  Hviezda relácie & apos 70. rokov, ktorá stvárnila Laurie v sitcome, zomrela 14. augusta 2013 v útlom veku 43 rokov. Zomrela v spánku. Liečila sa z alkoholizmu, čo sa pre ňu v posledných rokoch stalo problémom. Od tej doby bola však vylúčená nečistá hra ako príčina smrti, aj keď sa to pôvodne predpokladalo ako možný činiteľ jej smrti.

  Fox

 • Chris Kelly

  34-ročný rapper Kris Kross bol na začiatku 90. rokov mega hviezdou ako polovica dozadu oblečeného tínedžerského dua. On zomrel 1. mája 2013 v Atlante a bolo zistené, že vo svojom dome nereaguje. Kelly, ktorý bol v duu „Mac Daddy“, mal v minulosti dlhoročnú závislosť od drog, o ktorej sa verilo, že viedla k jeho smrti. To & aposs Kelly vľavo na obrázku.

  Twitter

  sú liv a maddie vlastne dvojčatá
 • Shain Gandee

  Gandee bol členom televízneho seriálu MTV & aposs reality show & aposBuckwild, ktorý sledoval domorodcov v trochu vidieckej Západnej Virgínii, keď využívali štátne zdroje na boj proti nude. 21-ročný Gandee a príbuzný a priateľ zišli z terénu a zomreli na náhodnú otravu oxidom uhoľnatým. Oni boli nájdený mŕtvy 1. apríla 2013 po tom, ako bolo ich vozidlo a jeho výfukové potrubie ponorené do bahna. Relácia bola odvtedy zrušená.

  MTV

 • Paul Walker

  Herec Paul Walker tragicky zomrel pri ohnivej nehode pre jedno auto a dve osoby v Los Angeles 30. novembra. Zúčastnil sa na charitatívnej akcii, keď sa Porsche, v ktorom bol cestujúcim, vymklo spod kontroly a zabilo vodiča a herca & aposFast and Furious & apos, ktorý mal iba 40. Zanecháva po sebe dospievajúcu dcéru.

  Stuart C. Wilson, Getty Images