Hviezdne jedlá z „imela“ na bozkávaní Justina Biebera

Justin Bieber trávi veľa času nadol pri bozkávaní s priateľkou Selena Gomez . Súčasťou jeho práce je však bozkávanie s ostatnými dievčatami. Jeho & apos Costar, Ali Williams, nasypali špinu zámku pier na Biebs - a na to, čo si Gomez myslela, keď ich videla, ako to robia!

Väčšina dievčat si dala dolu náušnice a odhodila sa, keď sledovala, ako ich milenci bozkávajú iné dievča. Avšak Hollywoodsky život uvádza, že Gomez bol s fajčením na obrazovke v poriadku. „Bolo to úplne profesionálne a ja milujem Selenu, rozplýval sa Williams.

prečo Lucas a Marcus opustili tím 10

Zdá sa, že Gomez je v pohode, keď sa jej priateľ stýka s inými dámami. V decembri 2011, keď sa Bieber objavil na & apos X Factor & amp; s runner up a hardcore Belieber Drew , Gomez boli obaja súčasné a podporné . Nestretol som Selenu Počul som, že bola v budove, keď som spieval s Justinom, povedala Drew o predstavení z 14. decembra vopred. Bol som rád: „Trápny!“

Keby to bolo nepríjemné spievanie s Bieberom pred Gomezom, môžeme si len predstaviť, aké trápne muselo byť vyjsť si s ním! Mal Williams podobnú skúsenosť?

s kým chodí isaak presley

Nie! Podľa nej to nebolo vôbec trápne. Bol taký milý a uvoľnený. Justin bol veľmi úctivý, takže to bolo pohodlné. Hej, Ali Williams? Ten zvuk, ktorý ste práve počuli, bol namáhavý a závistlivý Beliebersov všade.

Pozrite si video Justin Bieber & aposMistletoe & apos