Millie Bobby Brown a Ariana Grande sú BFF, o ktorých ste nevedeli, že ich potrebujete

milieari

Getty Images

má Taylor Lautner priateľku?

KTO VEDEL Millie Bobby Brown a Ariana Grande boli také dobré priateľky? Nemali sme, ale sme tu pre to. Nielenže sú títo dvaja priatelia, ale sú dosť dobrí kamaráti a kamaráti si navzájom píšu pred odovzdaním cien - viete, len aby dali druhému vedieť, ako vyzerajú AF. Je to skutočne priateľstvo, ktoré rok 2018 potreboval. Ako teda vieme, že Millie a Ari majú navzájom svoje číslice? Instagram, samozrejme. The Podivné veci hviezda zverejnila vo svojom príbehu na Instagrame fotografiu textového vlákna, v ktorom nie je nikto iný ako spevák „Side To Side“.

Zdá sa, že Millie poslala Ariane svoju fotografiu v šatách Zlatý glóbus 2018 alebo len obrázok šiat na vešiaku - buď to tu skutočne funguje - a Ari nedokázala udržať v sebe lásku. Spýtala sa, kto šaty navrhol, a tiež jej dal pečať schválenia pre čiernu farbu. (Brali sme to tak, že Ariana tiež stála na strane hnutia Čas vypršal.) Ach áno, A povedala, že je na Millie hrdá. Vážne sa z toho nevyrovnáme. Aj keď sa dvojica ešte musí spoločne verejne odfotiť, táto snímka obrazovky je taká dobrá, ako bude - ak nie ešte lepšia!

millie ariana

Z toho celého sme sa o Ariane dozvedeli ešte jednu vec, píše texty presne ako ty a ja. Už ste niekedy tak nadšení z niečoho, že svojej najlepšej kamarátke napíšete 10 -krát za sebou, pričom každý text obsahuje iba jedno slovo? Očividne to mohlo byť všetko napísané v jednom texte, ale TO NIE JE SPÔSOB, AKO NAŠE MINCIE FUNGUJÚ. A zjavne to nie je ani spôsob, akým Ariana pracuje. Toto vlákno správ ešte viac potvrdzuje skutočnosť, že Ari je úplne skutočná a vzťahovateľná. Žijeme pre ich priateľstvo skrz na skrz. Teraz všetko, čo svet potrebuje, je selfie Millie/Ari a život by bol úplný.