Miley Cyrus napísala milostný list k Hannah Montane k 15. výročiu prehliadky

Miley Cyrus zverejnila mimoriadne srdečný list svojej bývalej alter ego Hannah Montane na počesť kultovej šou Disney Channel a pätnásteho výročia.

ako si Jacob sartorius robí vlasy

V stredu (24. marca) sa speváčka „Plastic Hearts“ podelila so svojím listom Hannah, ktorý vlastnoručne napísala na stacionárny papier s tematikou Hannah Montana, prostredníctvom sociálnych médií.

„Bolo to presne pätnásť rokov, odkedy som si prvý krát skryl tieto blonďavé ofiny cez čelo v najlepšom pokuse o utajenie svojej identity, potom som vkĺzol do pukovitého ružového froté županu s oslnivým HM cez [srdce],“ Cyrus začalo. 'Vtedy som nevedel ... tam by si žil navždy.'„Aj keď ste v skutočnosti považovaní za„ alter ego “, v mojom živote bolo obdobie, keď ste vo svojej glovette držali viac mojej identity ako ja v mojich holých rukách,“ priznal herec a spevák.

Cyrus si tiež spomenula na čas, keď dostala prvú menštruáciu, keď bola na nakrúcaní, v rovnakom čase, keď mala ísť na rande s „roztomilým chlapom“. V tom čase mala na sebe biele capri nohavice a úplne prepadla panike: „Namiesto toho som to strávila v kúpeľni, keď moja mama vzlykala a miešala sa, aby som našla pár čerstvej rifloviny.“

slnko zayn malik rozhovor

„Neprejde deň, aby som zabudol, odkiaľ som prišiel. Budova v Burbanku v Kalifornii s miestnosťou plnou ľudí schopných naplniť môj osud. A to aj urobili. Dali mi ťa. Najväčší darček, aký si dievča mohlo priať. Milujem ťa Hannah Montana, “uzavrela Cyrus svoju poznámku.

Prečítajte si celú správu nižšie:

Na sociálnych sieťach si fanúšikovia nie sú istí, čo si treba myslieť so zdanlivo novým, oficiálnym twitterovým účtom Hannah Montana, ktorý bol overený. Dnes účet tweetol svoju prvú správu v odpovedi na list spoločnosti Cyrus & apos: „Rád vás počujem @MileyCyrus. Bolo to iba desať rokov. “

Prirodzene, Hannah Montana fanúšikovia na sociálnych sieťach začali špekulovať, či nový účet signalizuje potenciálne stretnutie alebo reštart relácie.

V auguste 2020 Cyrus hovoril o možnosti návratu Hannah & aposs. „Vieš čo úprimne, snažím sa tú parochňu nosiť stále,“ povedala Karolína s Gregom T ráno rozhlasová šou. „Je práve na sklade a zhromažďuje prach a som pripravený ju vyhodiť. Príležitosť sa naskytne. Určite by som ju chcel niekedy vzkriesiť. “

Miley Cyrus a Liam sú opäť spolu

Hannah Montana prvýkrát odvysielané na Disney Channel 24. marca 2006. Šou bola okamžitou senzáciou a dočkala sa štyroch sezón s celkovým počtom 98 epizód. Cyrus & apos, blond alter-ego, má na svojom konte šesť rekordov a tiež celovečerný hraný film. Finálna epizóda programu Show & Aposs bola vysielaná 16. januára 2011. Na finále sa naladilo 6,2 milióna divákov a stalo sa najsledovanejšie káblové televízne vysielanie za hodinu medzi deťmi vo veku od 6 do 11 rokov a medzi dvanástkami vo veku od 9 do 14 rokov.

Zrazu túžba po nostalgii Hannah Montana binge-watch? Zaregistrujte sa do Disney + tu .