Miley Cyrus hovorí o potenciáli ďalšej spolupráce Britney Spears

Miley Cyrus a Mark Ronson sú na promo ceste za svojou novou hitovou spoluprácou „Nothing Breaks Like a Heart“, ktorá tento týždeň zasahuje New York kvôli rozhlasovým rozhovorom, The Tonight Show s Jimmym Fallonom, V sobotu večer naživo , a viac.

Keď si Miley sadla k rozhlasovej stanici NYC 103,5 KTU, bola pripravená hovoriť o všetkom, od potenciálu pre druhého Britney Spears spolupráca, ak v roku 2019 absolvuje turné & aposll, a čo plánuje ona a Ronson na scéne SNL túto sobotu.

milo manheim a meg donnelly

Keď sa DJ spýta Miley na otázku fanúšikov o pravdepodobnosti spojenia s Britney, Miley poslucháčom rýchlo pripomenie, že títo dvaja už spolupracovali, na trati „SMS (Bangerz)“ z jej roku 2013 Bangerz album. Šance na ďalší kolab? „Bol to jeden z najlepších zážitkov vôbec ... Určite by som to urobil znova,“ hovorí Cyrus. 'Som jej najväčším fanúšikom.'Pokiaľ ide o turné, ktoré Cyrus od svojho turné v Bangerz Tour neuskutočnil vo veľkej miere, speváčka tvrdí, že by to bolo pravdepodobne „neskôr v roku alebo začiatkom roku 2020“. Miley potom potvrdzuje: „Budúci rok určite vydám nový rekord.“

Keď vezmeme do úvahy, že Mark a Miley majú teraz iba jeden singel, ľudia sa pýtajú, čo robia pre svoju druhú SNL výkon. Dvojica to prezradila tiež! Ronson hovorí: „Robíme vianočnú melódiu, pretože ide o vianočnú epizódu.“ Miley potom potvrdzuje, že duo sa bude venovať sviatočnej klasike Johna Lennona a Yoko Ono & aposs z roku 1972 „Happy Xmas (War Is Over).“

'Myslím si, že táto obálka & aposWar Is Over & apos bude naozaj zvláštna, najmä pokiaľ ide o texty a to, čo pre nás momentálne znamenajú, a politickú klímu, v ktorej sa nachádzame. Myslím si, že to bude skutočne úžasné,' hovorí sebavedome Miley.

Už sa môžeme dočkať, keď sa pozrieme na obe predstavenia túto sobotu!