Miley Cyrus a Mark Ronson debutujú „Nič sa nezlomí ako srdce“ a Cover Lennon na „SNL“

Miley Cyrus a Mark Ronson boli hudobní hostia dňa V sobotu večer naživo & uplynulý víkend stráviť vianočnú epizódu. Vykonávajú svoj nový collab „Nič sa nerozbije ako srdce“ a špeciálna obálka „Happy Xmas (War Is Over)“, dvojica nesklamala.

ako získate lístky na grammy

Prvé vystúpenie dua & aposs bolo samozrejme ich novým infekčným hitom „disco-meets-country“ s názvom „Nothing Breaks Like a Heart“, ktorý v posledných týždňoch intenzívne propagovali. The SNL predstavenie bolo debutom americkej televízie song & aposs, takže fanúšikovia boli zvedaví, ako sa to bude prekladať naživo.

Pódium bolo zabalené do obrazoviek, ktoré prehrávali vizuály pripomínajúce toto hudobné video & aposs mala premiéru začiatkom tohto mesiaca , zatiaľ čo Mark a Miley vystupovali. Mark brnkol hypnotizujúcou gitarovou melódiou, keď Miley spievala svoju tvár - oblečená v trblietavom, dúhovom teplákovom saku rozopnutom cez jej nahú hruď a zakrývajúcom presne to, čo malo.Skupina tvorená sekciou strún, bubeník, basový gitarista a klávesák sprevádzala umelcov v zozname A, aby pomohli uvedeniu piesne do života pre živé publikum.

Vzhľadom na súčasnú politickú atmosféru a na dlhotrvajúcu komediálnu šou a každoročnú vianočnú epizódu sa Miley a Mark chopili klasiky Johna Lennona a Yoko Ono „Happy Xmas (War Is Over)“ s veľmi zvláštnym nádychom.

Na pódiu sa k nim pripojil aj Sean Ono Lennon, syn Johna a Yoko, vďaka čomu bol tento cover skutočne nezabudnuteľným momentom. Zaujímalo by nás, či bola jeho matka Yoko v štúdiu, aby sledovala, ako jej syn pomáha uviesť pieseň do života pre publikum z roku 2018.

kedy to tak vyšiel havran

Miley mala škádlil prázdninový obal počas rozhlasového rozhovoru minulý týždeň. Prijatie legendy ako John Lennon v živej televízii muselo byť skutočnou výzvou, ale zabila ju.

Fanúšikovia si tiež môžu stiahnuť alebo streamovať štúdiovú verziu obálky Miley and Mark & ​​aposs „Happy Xmas (War Is Over)“, ktorá minulý týždeň klesla pred ich V sobotu večer naživo výkon.