Bodyguard Michaela Jacksona verí, že je biologickým otcom prikrývky

Matt Fiddes, Michael Jackson & aposs, bývalý osobný strážca, môže & apost dostať svoj príbeh na pravú mieru, pokiaľ ide o najmladšieho syna MJ & aposs, princa Michaela Jacksona II., alias Blanketa. Fiddes tvrdí, že teraz verí, že je biologickým otcom Blanket & aposs, a chce právo na návštevu, aby jeho matka mohla vidieť svojho údajného vnuka.

Fiddes, ktorý sa označuje za Jacksonovho priateľa a „neoficiálneho strážcu“, ktorý nikdy nebol na výplatnej listine speváka a apossa, kedysi povedal, že mu nebolo jasné otcovstvo, a nechcel sa domáhať väzby, ale teraz zmenil melódiu.

Fiddes hovorí, že v roku 2001 daroval spermie pre kráľa popu. 32-ročný mladík tvrdí, že počul, že Jackson povedal priateľovi, že si vybral spermie Fiddes a apos „preto, lebo chcel mať atletické dieťa“. Osobný strážca dáva jasne najavo, že si nie je stopercentne istý, že je biologickým otcom, ale mal veľa priateľov, ktorí mu povedali, že podobnosť medzi ním a Blanketom je pozoruhodná.Ochranca údajne povedal Globe (cez AOL ), že jeho matka má rakovinu a chce, aby spoznala Blanket, ak je dieťaťom skutočne jej vnuk. Fiddes má ďalšie tri deti.

Ešte v roku 2010, povedal Fiddes TMZ že tušil, že by mohol byť otcom Blanket a aposs, ale nemal v úmysle pokúsiť sa o väzbu. „Pokiaľ ide o mňa, Michael Jackson je otec,“ povedal vtedy Fiddes. „Keby sa pani Jacksonovej niečo stalo, myslím si, že Tito Jackson a jeho synovia by sa najlepšie postarali o deti Michaela a Apossa ... Nechcem a nechcem znova viesť s Jacksonovcami vojnu o niečo také súkromné.“

Ak Fiddes chce, aby svet veril, že & skutočný otec, existuje & existuje jeden spôsob, ako to dokázať. Ak Justin Bieber bol ochotný súhlas s testom otcovstva Fiddes určite môže urobiť to isté, aby raz a navždy odstránil zmätok. AOL uvádza, že je ochotný urobiť práve to, ak s tým rodina Jacksonovcov súhlasí.

Sledujte rozhovor Matt Fiddes o Blanket Jackson