Megan Fox hovorí, že bývalý Brian Austin Green sa ju snaží vymaľovať ako „neprítomnú matku“

Megan Fox obvinila svojho odcudzeného manžela Briana Austina Greena za to, že po ich rozchode začiatkom tohto roka živila fámy, že je neprítomnou matkou.

V nedeľu (1. novembra) herečka verejne zavolala svojho bývalého Instagram , potom, čo zverejnil fotografiu z Halloweenu, na ktorej bol aj ich štvorročný syn Journey.

„Prečo musí byť Cesta na tomto obrázku?“ Fox začal: „Nie je ťažké ich vypestovať. Alebo si vyberte fotografie, ktoré nie sú súčasťou. Včera som s nimi mal skvelý Halloween, a napriek tomu si všimnite, aké absentujú v mojich sociálnych sieťach.Na svojom vlastnom účte Instagram zverejnila Fox a foto seba a niekoľkých priateľov oblečených v kostýmoch a oslavujúcich sviatok. Od októbra minulého roka zverejnila fotografiu svojich synov. a v priebehu rokov bývalý pár zriedka niekedy zdieľal fotografie svojich detí.

„Viem, že miluješ svoje deti. Ale ja & apost neviem, prečo ich môžete & apost prestať používať na držanie tela cez Instagram, jej komentár pokračoval. „Ste tak intoxikovaný kŕmením všadeprítomného príbehu, že som neprítomnou matkou a ste trvalým, večne oddaným otcom roka. Máte ich polovicu času. Gratulujeme, ste skutočne pozoruhodný človek! Prečo potrebujete, aby vám internet znova odpovedal, čo by malo byť nevyčerpateľne zrejmé v tom, ako vás vaše deti milujú? “

Krátko po vyjadrení Fox & Aposs sa Green svojho postu ujal. Zdieľal rovnakú fotografiu a ponechal si popis, ale vystrihol ich syna.

Fox a Green sa stretli na natáčaní Nádej a viera v roku 2004, keď mala 18 a on 30. Po dvoch rokoch randenia sa zasnúbili, než to vo februári 2009 odvolali. O rok neskôr sa zasnúbili a v roku 2010 sa zosobášili.

Začiatkom tohto roka Green potvrdila, že sa rozišiel s Foxom, keď sa na verejnosť dostali správy o jej romániku so Machine Gun Kelly.

Fox a Green zdieľajú troch synov: Noah Shannon, 8 Bodhi Ransom, 6 a Journey, 4.