MattyBRaps v zásade potvrdzuje, že chodí s Kate Cadogan

gettyimages-585116440

Getty Images


Dospievajúci srdciar a rapper MattyB si svojim hlasom a šarmom do značnej miery získal každého. Zdá sa, že je tu aj jedno špeciálne dievča, ktoré si ho získalo! MattyBRaps zúčastnil sa návratu domov a zverejnil fotografiu na Instagrame s jeho dátumom, Kate Cadogan . (Len varovanie - je to veľmi milé.) Ale tu je skutočná otázka: čo sa medzi nimi deje? V novom vlogu nám skoro dáva svoju odpoveď, aj keď ešte oficiálne nič nepovedal. Napriek tomu máme veľa otázok. Znamená to, že skutočne má priateľku? Sú to len priatelia? Je KattyB opäť v akcii? Rozoberme to.

Má MattyB priateľku?

No! Matt uverejnil na svojom vlogovom kanáli video, ktoré konečne odpovedá na naše otázky. V KattyB - Randíme? Kate a Matt vysvetľujú, že sa stretli, pretože Matt hrával baseball so svojim dvojčaťom Jackom. Opýtal sa jej matky, či môže Kate pozvať von a chodili spolu rok! Aj keď sa títo dvaja hádajú o tom, ako sa rozišli, dá sa pokojne povedať, že KattyB si dala na chvíľu prestávku.

Matt hovorí, že sa cez leto začali opäť stretávať a zblížili sa. Preto ju požiadal o návrat domov! Je však KattyB oficiálna? Zdá sa, že Matt ešte nie je pripravený ísť na verejnosť. Video končí na veľkom cliffhangeri. Zo spôsobu, akým sa správajú spoločne, a z jeho neustálych sklzov (nazývať to vzťahom a tvrdením, že sa budú musieť znova rozísť), KattyB je úplná vec.

MattyB nás možno núti hádať, ale dôkazy pribúdajú. Za to, čo stojí za to, tento pár vyzerá perfektne spolu pri návrate domov. Jeho modrý oblek sa perfektne hodí k jej detským modrým šatám. A zodpovedajúci boutonnière a korzet majú zomrieť! Na fotografii 14-ročný rapper jednoducho uvádza titulky s názvom Homecoming with Kate.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Návrat domov s Kate

Príspevok zdieľaný používateľom MattyBRaps (@mattybraps) 14. októbra 2017 o 18:28 PDT

Návrat domov s Kate? Prepáč, brácho, budeme potrebovať viac odpovedí. Len niečo viac ako pred mesiacom Matt zverejnil fotografiu, ako ju pozval domov. Jeho domáce znamenie znie Bring Back #(Kat) tyB & Come To Hoco ‘17 With Me? Priaznivci MattyB už vedia, že KattyB bývala vecou. S touto žiadosťou o návrat domov sa zdá, že Matt formálne oznamuje návrat lode! V spodnej časti tabule je fotografia ich dvoch z čias, keď boli deti. Je zrejmé, že Matt a Kate sa poznajú už nejaký čas, pretože predtým bol MattyB MattyB! To znamená, že ich vzťah sa buduje roky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

povedala áno

s ktorým je Taylor Lautner ženatý

Príspevok zdieľaný používateľom MattyBRaps (@mattybraps) 4. septembra 2017 o 16:11 PDT

Ak sa pozriete na jeho Instagram, nájdete niekoľko rozptýlených fotografií Matta a Kate. Titulky sú však riedke a ona nie je označená na jeho fotografiách IG. Je možné, že Matty chce udržať ich vzťah v určitom súkromí. Aby bol mix ešte viac zmätený, koncom decembra 2017 zverejnil roztomilú fotografiu, na ktorej korčuľuje s mojou dobrou priateľkou Kate. Dobrý priateľ? Alebo ... _ dievča_ priateľka?

Aká je história vzťahu MattyB s Kate Cadogan?

Matt a Kate sa poznajú už dlho. Pochádza z jeho rodného mesta Duluth v štáte Georgia. Aj keď sa zdá, že sa Kate nesnaží aktívne stať sa herečkou, v skutočnosti hrala v dvoch starších hudobných videách MattyB! Hrala milostný záujem o pani Jacksonovú a Hooked On You. Kate stále zverejňuje odkazy na hudobné videá MattyB na svojom Instagrame, čím dokazuje, že je pôvodnou BGirl. Tieto videá vyšli v roku 2013, len dva roky predtým, ako sa objavili zvesti o tom, že spolu chodia. Krátko po návrate domov prišiel na trh najnovší videoklip MattyB On My Own. Samozrejme, je to v znamení jeho najnovšieho milostného záujmu, Kate.

Mimo priateľstva s MattyB je Kate roztlieskavačkou na strednej škole a má dvojča - brata Jacka. Našťastie sa o nej dozvieme viac, pretože #KattyB sa vracia v plnej sile, len preto, že sú títo dvaja príliš roztomilí na to, aby to posadli.

S kým ďalším chodil MattyB?

Okolo milostného života MattyB sa šírilo veľa povestí. Hovorilo sa, že randí s niekoľkými svojimi hviezdami v hudobných videách, vrátane Jojo Siwy a YouTubera CeCe . Okolo sa tiež špekuluje Gracie Haschak . Gracie je jednou zo sestier Haschakových a majú vlastnú hudobnú kariéru. Všetci koncertujú s MattyB a vystupujú spolu, čo znamená, že sú navzájom veľmi často. To však neznamená, že sú zoznamka .

Naposledy na svojom kanáli YouTube MattyBVlogs, Matt uverejňuje videá s Iveyom Meeksom. Chodia spolu, ale vyzerá to, že na nás naťahujú Jakea Paula a Eriku Costellovú. Podľa videí má ich vzťah niekoľko veľkých vzostupov a pádov. Rozišli sa okolo Valentína, ale zrejme sa pokúšajú veci vyriešiť. 13. októbra 2017 Matt zverejnil video volá ju jeho bývalá . V tom istom videu Ivey hovorí, že to riešia. Čo je pravda? Niektorí fanúšikovia milujú Matta a Iveyho spoločne, môžeme však ešte dôverovať vzťahom na YouTube?

Jedno dievča, ktoré trvalo zostalo v živote MattyB, je Kate. Majú k sebe rozhodne blízko! Aj keď sú len priateľmi, zdá sa, že sú tu vždy jeden pre druhého.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

choďte sa pozrieť na novú hudobnú videohru !!

Príspevok zdieľaný používateľom Kate Cadogan (@_katecadogan5_) 2. júla 2017 o 10:25 PDT

skoro sa uzdrav ariana grande

Priznal niekedy MattyB, že je do niekoho zamilovaný?

V roku 2014 Matty nahral otázky a odpovede, kde hovorí svetu, do koho sa zamiloval. Kto je tá šťastná dáma? Ariana Grande .

Je to Ariana Grande, hovorí vo videu pred žmurknutím do kamery. Myslím, kto by nebol zamilovaný do Ari? Sú to tri roky a na internete nie sú žiadne dôkazy o tom, že by sa MattyB niekedy stretol so svojim zamilovaným IRL. (Mimochodom, v súčasnosti chodí s Macom Millerom.) Dá sa povedať, že bol trochu zaneprázdnený svojou rozkvitajúcou hudobnou kariérou. Navyše sa zdá, že by mohol mať nový milostný záujem.

Bez ohľadu na to, v akom stave je ich vzťah, MattyB a Kate vyzerali, že si doma užijú úžasný čas. Sme sklamaní z toho, čo ich dvoch robí šťastnými, a nechávame ich, aby spolu posielali rozkošné obrázky.

Sledujte: Hádajte celebritu pod Siainou parochňou

Tento príspevok bol pôvodne uverejnený 16. októbra 2017 a odvtedy bol aktualizovaný.