MattyB to nakopáva s vanilkovým ľadom vo videu „Ice Ice Baby“

Odkedy sme naposledy počuli od 8-ročnej hviezdy rapu na YouTube MattyB , zjavne sa naučil riadiť! Och, a stal sa z neho najlepší púčik Vanilkový ľad , tiež. V jeho poslednom rapovom overdube sa odhodlaný shortstack rapper venuje hitu z roku 1990, & aposIce Ice Baby, & apos po boku samotného pána Vanillu.

Proti priamej obrazovke 90. rokov Matty a Ice rapovali slová o slávnej studenej prednej trati. Medzitým sa na inej scéne naskočila superstar základnej školy do auta, ktoré určite nie je jeho, pripravené na plavbu po uliciach a vyzdvihnutie niekoľkých dám.

Zatiaľ čo Matty je vonku so svojimi chlapcami v čiernobielych a ultra jasných farbách, prichádza oveľa chladnejšia verzia seba samého, ktorá má žiarivo žlté pólo a mobilný telefón. Zhodí z hlavy chlapov a zamieri priamo k dievčatám. Než sa nazdáme, prinútil ich tancovať po uliciach.Toto video je bombastická, ak chytíte náš drift. Naša najobľúbenejšia časť je, keď Vanilla zdvihne MattyB a hodí ho cez plece a pripomína nám, že, ach, je len malé dieťa s mnohými zručnosťami.

Sledujte video MattyB a Vanilla Ice & apiceIce Ice Baby & apos