Diss Track od Mary-Kate a Ashley Olsenovej o sestre Elizabeth Olsen (Áno, relácie „WandaVision“) sa práve znovu objavilo

Vedeli ste, že Elizabeth Olsen je mladšou sestrou ikon & apos90s a Y2K Mary-Kate a Ashley Olsen? A vedeli ste, že Olsen Twins raz vydali diskurz o svojej sestre Lil Lizzie?

V epizóde nazvanej „Prípad Thorn Mansion“ z ich série z roku 1994, Dobrodružstvá Mary-Kate a Ashley, Olsen Twins spievajú drzú rapovú skladbu s názvom „B-U-T-T Out“, zameranú na ich vtedajšiu sestru.

Dvojčatá rapujú po tom, čo sa ich malá sestra Lizzie (ktorú hrá skutočná sestra Elizabeth) mieša do paranormálneho vyšetrovania. Ashley a Mary-Kate don & apost chcú, aby sa ich sestra označila spolu, takže 8-ročné deti začali pľuvať niekoľko divokých barov o situácii: „Radšej by sme si boli vyzdvihnutí twisterom, než by sme ich mali označiť sestrou! „

V hudobnom videu zaliateho & apos90s sa objavila dokonca aj Elizabeth Olsen, aka Lizzie, ktorá čumí na svoje veľké sestry, zatiaľ čo ju hravo rozchádzajú. A hoci rapujú o tom, že sa radšej kúpu v slizoch alebo jedia na záhrade vyprážané slimáky, ako by sa k nim mali na kaprárine pripojiť ich deti, nakoniec pripúšťajú, že nechcú, aby sa zranila.

„Nie je to tak, že nás to núti dáviť gagy, aby sme ťahali celý príves [nie] To nie je to, že nás strápňujete všetkým, ktorých poznáme / Nie je to, že ste taký sprostý spratok / To nie je to, že ste nepríjemní, to je nie, že by si bol potkanom / Aj keď to môže byť pravda / Je to len tak, že táto misia je nebezpečná / A záleží nám na tebe toľko, “rapujú Mary-Kate a Ashley v skutočnej sesterskej láske.

Ale malá Lizzie nie je a je jediným Olsenovým súrodencom, ktorého dvojčatá znechutili: Ich brat, Trent Olsen, dostal v roku 1993 aj diskurz. Duo malo vo svojom filme premiéru videoklipu „Brother for Sale“, Naše prvé video , keď mali iba sedem rokov.

Je zábavné, že niektorí ľudia práve teraz zisťujú, že MCU a WandaVision hviezda Elizabeth Olsen, ktorá účinkovala vo filmoch ako napr Martha Marcy May Marlene , Tichý dom a Gozdilla (2014), súvisí s Mary-Kate a Ashley Olsen.

Elizabeth sa narodila 16. februára 1989. Jej prvou úlohou bola vo filme Mary-Kate a Ashley z roku 1994 Ako bol západ zábavný . Nasledujúci rok sa objavila ako komparz v epizóde filmu Plný dom . Jej prvá herecká rola bez sestier prišla v roku 2011 v thrilleri, Tichý dom . V roku 2018 The Tonight Show vzhľadu prezradila Jimmymu Fallonovi, že si nepamätá účinkovanie vo filmoch so svojimi sestrami.