Maroon 5 regrutuje doslova každú ženu celebrít pre hviezdne zabalené video „Girls Like You“

Maroon 5 zjavne zavolali každej slávnej žene, na ktorú by mohli myslieť, pre svoje video „Girls Like You“ plné celebrít.

Jennifer Lopez ? Tiffany Haddish ? Ellen DeGeneres ? Áno, všetci sú tam. Plus C. amila vlasy , Mary J. Blige , Rita Ora , Zázračná žena hviezda Gal Gadot , 2 Kráľovné králiky & apos Phoebe Robinson, olympijská gymnastka Aly Raisman , Pitch Perfect 3 & aposs Elizabeth Banks , modelka Ashley Graham ... ste už unavení? Nerobte si starosti, tento zoznam ešte nie je na konci.

Cudzie veci & apos Millie Bobby Brown sa objavujú v niektorých z tých drobných slnečných okuliarov z doby éry 90. rokov, ktoré uprednostňujú všetci Kardashiani.Maroon 5 / YouTube

Sarah Silverman hrnčeky do fotoaparátu v príliš chladnej koženej bunde.

Maroon 5, YouTube

demi lovato a Alex Welch

A samozrejme hosťujúca hviezda Cardi B , ktorý skočil na verš pre remix súboru Red Pill Blues slobodná, veliteľka obrazovky do troch štvrtín, oblečená v horčicovo žltom nohavicovom kostýme a chrliaca zopár jej podpisov.

Maroon 5, YouTube

„Skutočne nechcem bieleho koňa a kočiara / myslím skôr na biele Porsche a karaty,“ rapuje.

Maroon 5, YouTube

Dokonca frontman Adam Levine & manželka, Behati Prinsloo, a ich trojmesačná dcéra Gio , sa podarí vytvoriť portrét.

A s textami ako: „Možno si ma naposledy vzal, áno / Možno viem, že som opitý / Možno viem, že si ten pravý / Možno si myslím, že je lepšie, keď ty riadiť, „naozaj, ktorej ženy by sa nechcela zúčastniť?

Sledujte video nižšie.