Marilyn Manson predvedie pieseň Justina Timberlakea šesťkrát za jednu noc

V týchto dňoch, Marilyn Manson musí prijať neobvyklé opatrenia na šokovanie ľudí - napríklad spev Justin Timberlake & aposs & aposCry Me a River & apo šesťkrát v bare počas večierku.

Disney Channel Sonny so šancou

Antikrist Superstar, ktorá má v súčasnosti 42 rokov, strávila víkend v Las Vegas, kde podľa New York Post , navštevoval halloweensku slávnosť v nočnom klube The Bank a zostrelil „početné zábery absintu“.

Keď Manson a priateľka Lindsay Usich nedokázali nájsť o 4:00 v prevádzke karaoke, zamierili do baru s názvom Born and Raised. Podľa zdroja „Nasledovali ďalšie výstrely, niekoľko brokových pív, než sa Marilyn dostala na mikrofón a zaspievala„ Texas Radio “od Doors a celkom dobrú verziu Timberlakeho filmu„ Cry Me a River “, ktorý naspieval šesť. krát. “Manson bol podľa všetkého natoľko nástojčivý na prevedení skladby JT, že mu ju niekto musel stiahnuť na iPod. Manson sa neskôr nahneval na slabé zvukové zariadenie miesta konania a bojoval s vodičom limuzíny, ale predtým, ako odišiel na noc domov, si vysvetlil: „Je mi ľúto, že som sa zbláznil, ale som rocková hviezda!“

Zatiaľ čo láska Mansona a apossa k hudbe Timberlake & aposs R&B sa môže zdať čudná, rocker mal vždy slabé miesto pre bývalého & aposN Sync-era. Už v roku 2007 hitmaker & aposBeautiful People & apos spieval akustiku obálka & Apo What Goes Around ... Comes Around & apos pre BBC Radio 1.