Marianas Trench Zaujímalo by ma, či „One Love“ je všetko, čo dostaneme v novom textovom videu

Realistka vzťahov Carrie Bradshawová kedysi prirovnala spriaznené duše k taxíkom v službe a povedala, že ak niekto okolo vás prejde, ďalší sa určite nakoniec zastaví. Čo však v prípade, ak existuje iba jedno auto, ktoré vás vidí signalizovať pri obrubníku, ale z nejakého dôvodu môže & apost zastaviť alebo sa vám podarí nastúpiť? Kanadská poprocková skupina Marianas Trench skúma nešťastnú možnosť.

V lyrickom videu k skupine „One Love“, najnovšiemu singlu skupiny, sa štvorica zaoberá pochmúrnou realitou, že každé skutočné spojenie môže byť všetko, čo si každý môže dovoliť. Očami cestujúceho na malebnej jazde vlakom môže spevák Josh Ramsay pomôcť aposta, ale môže kričať nostalgiou v klipe, ktorý počúva ako uhladenejšie stvárnenie Matisyahu a aposs „One Day“.

„Teraz sa zobúdzam a zabúdam, že si preč / Fantómová končatina je všetko, na čom visím / Takže neprestaň a prestaň s tým, aby som to ešte zastavil / Čo ak jediná pravá láska a jediná, ktorú dostaneš? ' on spieva.



A otázka, povedal Ramsay Coolshippodcast , stále mu robí problémy.

Charlie Puth ťa znova uvidí

„Myslím si, že väčšina ľudí si myslí, že existuje jedna osoba pre každého,“ uviedol. „Niektorí to nazývajú spriaznené duše. Niektorí tomu hovoria pravá láska. Nikto nikdy nehovorí o tom, čo robíte, ak máte to šťastie, že danú osobu nájdete, a pokazíte to. Čo robíš potom? Určite to neviem, ale snažím sa na to prísť.

Skupina a ďalší album, Astoria, budú k dispozícii 23. októbra a v novembri odštartujú americké turné s Secret Someones.

veľký zhon katie rytier

Pozrite sa na klip vyššie a povedzte nám, čo si myslíte!

Sledujte, ako hrá Mariánas Trench Pop: Otázka: