Mnoho hosťujúcich hviezd celebrít „Hannah Montana“

Hannah Montana bol bezpochyby jedným z najpopulárnejších a najobľúbenejších televíznych programov v roku 2000, takže sa niet divu, že séria mala počas svojho vysielania otočné dvere pôsobivých celebrít a známych celebrít.

Šou Disney Channel o dospievajúcom dievčati so skrytou popovou hviezdou privítala v priebehu rokov epickú zmes legendárnych hosťujúcich hviezd, od Dolly Parton cez Dwayna „The Rock“ Johnsona, až po aktuálne začínajúce tínedžerské hviezdy ako Selena Gomez a Jonas Brothers. Disney odvysielal aj množstvo epických Hannah Montana crossovery, ktoré predstavovali postavy z iných úspešných šou, vrátane Cory in the House, That & aposs So Raven a Sladký život Zacka a Codyho.

Šou nebola žiadnym cudzincom ani pre hudobných hostí, komikov a hercov túžiacich po role v úspešnom sitcome. Spolu s televíznou šou boli soundtracky k seriálom tiež veľkým úspechom, často uvádzali viac ako hŕstku špeciálnych hostí a spoluprácu. (Kto by mohol zabudnúť na „We Got The Party“ s JoBros?)Nižšie si pozrite niektoré z najpamätnejších Hannah Montana celebrity hosťujúce vystúpenia v priebehu rokov.

PS: Zrazu máte pocit, že potrebujete Hannah Montana relácia binge-watch? Zaregistrujte sa do Disney + tu .