Stretnutie MADtv sa blíži k CW

Fanúšikovia komiksu, tešte sa: Členovia hereckej skupiny MadTV sa opäť stretnú pri januárovom špeciáli na počesť šou & 20. výročie.

je rozdelený jedným smerom

Séria pôvodne prebiehala na stanici Fox od roku 1995 do roku 2009 a obsahovala posúvajúce sa obsadenie stále rozpoznateľných tvárí, z ktorých sa mnoho z nich vráti na stretnutie. Hodinový špeciál sa bude vysielať na CW a podľa sieťovej tlačovej správy obsahuje „klasické klipy“ pretkané novým komediálnym materiálom s absolventmi 19. série. “ Medzi populárnych členov hereckej skupiny, ktorých vystúpenie je naplánované, patrí napríklad Alex Borstein Rodinný chlap & Od roku 1999 Louis Griffin, Keegan-Michael Key (ale nie jeho kamenec a Kľúč a Peele costar Jordan Peele) a Artie Lange, tiež známy pre Show Howarda Sterna .

Mo Collins, Phil LaMarr, Bobby Lee, Michael McDonald (Stuart!), Nicole Parker a Aries Spears sú ďalšími členmi ex-obsadenia, ktoré sa objavia v špeciáli, ktorý sa podľa informácií voľne točí okolo odovzdávania cien. VH1 .MADtv 20thAnniversary Reunion sa bude vysielať v utorok 12. januára o 20.00 h. Východná. S nadšením počujete, že sa MADtv vráti na jednu magickú noc? Dajte nám vedieť.

Najlepšie televízne programy z roku 2015