Mads Mikkelsen odhaľuje, ako sa cíti pri preberaní úlohy „Fantastických zvierat“ od Johnnyho Deppa

Mads Mikkelsen plánuje hrať postavu Grindelwalda inak ako Johnny Depp.

Icarly hviezdy vtedy a teraz

V piatok (26.2.), Wall Street Journal zverejnené a rozhovor s Mikkelsenom hovoril o tom, ako prevezme úlohu Gellerta Grindelwalda pre tretie pokračovanie Fantastické zvery filmová franšíza.

Vôbec sa necítim obmedzený. Myslím si, že by to bola tvorivá samovražda, keby som sa pokúsil napodobniť to, čo Johnny, “pripustil podľa časopisu Len Jared . „Je to tiež veľmi konkrétne. Je to úžasný herec, ktorého nikto nedokáže kopírovať, takže by to bolo šialené. Je zrejmé, že si musím nájsť svoju vlastnú cestu. “Mikkelsen predtým hovoril o tom, ako sa pokúšal prísť na to, ako stvárniť zlomyseľnú postavu po tom, čo Depp v prvých dvoch filmoch hral ako Grindelwald.

spolu chodí Alex a Sierra

'No, budem to ja, takže to bude rozdiel,' povedal predtým Mikkelsen Zábava týždenne jeho novej úlohy. „Toto je zložitá časť. Stále to pracujeme. Musí existovať most medzi tým, čo Johnny urobil, a tým, čo budem robiť. A zároveň si ho musím aj sám vyrobiť. Musíme však nájsť aj niekoľko odkazov [na predchádzajúcu verziu postavy] a niekoľko mostov, aby sa to úplne neoddelilo od toho, čo už majstrovsky dosiahol. “

Mikkelsen tiež zdieľal, že nedávna kontroverzia spoločnosti Depp & aposs bola „šokom“.

„Prajem im obom to najlepšie,“ dodal s odkazom na Deppa a bývalú herečku Amber Heard, ktorá ho obvinila zo zneužitia. „Toto sú smutné okolnosti. Dúfam, že sa obaja naozaj čoskoro vrátia do sedla. “

Mikkelsen bol obsadený do role Grindelwalda po tom, čo Warner Brothers požiadali Deppa o ukončenie pripravovaného filmu po tom, čo Depp prehral svoj prípad urážky na cti proti Slnko . Predajňa ho v článku z roku 2018 označila za „šľahača manželiek“ po tom, čo jeho bývalá manželka Amber Heard tvrdila, že ju napadol počas ich manželstva. Depp tiež obvinil Hearda z domáce násilie , počítajúc do toho odrezať špičku prsta .

Vracia sa Fantastické zvery hviezda Katherine Waterston, ktorá vo franšíze stvárňuje Porpentinu Goldstein, nedávno odhalené že prekvapujúco nemá žiadne scény s Mikkelsenom v pripravovanom treťom filme a dúfa, že s ním bude v budúcnosti spolupracovať.

kedy skončil jeden smer