Láska žije! História zoznamky Debbyho Ryana pred svadbou s Joshom Dunom

Kompletný sprievodca pre každého, s kým Debby Ryanová kedy chodila a čo medzi nimi padlo

Shutterstock (4)

Predtým, ako bola a šťastne ženatý žena, Debby Ryanová bol romanticky spojený s niekoľkými ďalšími hviezdami!

Za tie roky sa povrávalo o romáloch s Jason Dolley , Sean Marquette , Gregg Sulkin , Lucas Till , Jean-Luc Bilodeau a Cole Sprouse pred nájdením dlhodobej lásky s Josh Dun . Herečka a bubeník Twenty One Pilots sa zasnúbili v decembri 2018 a o rok neskôr oficiálne zviazali uzol. Bývalý Suita Life na palube hviezda odhalená počas rozhovoru s májom 2020 Vogue že povedali svoje I dos na Silvestra v Austine v Texase.Nechceli sme, aby bol obrad v tanečnej sále. Čoraz dôležitejšie pre nás bolo, že posvätnosť únie existuje na pietnom mieste. Myslím, že som videl každý kostol vo väčšej oblasti Austinu a zúžil ho na dva. Joshua si vybral ten, s ktorým sme išli. Vitrážové okná ma skutočne dostali, povedala Debby časopisu a poznamenala, že ich pes Jim priniesol duu počas svadby obrúčky. Zavolal mu Joshua a šprintoval uličkou. Potom Jim sledoval, ako sme si zvonili a bozkávali sa.

Po samotnej svadbe duo vzalo svojich hostí do hotela a, ako povedala bývalá hviezda Netflixu, sa ujalo vedenia.

Chceli sme, aby sa naši hostia mohli zmeniť na tanec, oddýchnuť si na diskotéke a prísť a odísť vo svojom voľnom čase, vysvetlila. Štýl bol správny: Stoličky v tanečnej sále vyzerali ako niektoré, ktoré som si chcel prenajať. Celé poschodie malo priestor na leňošenie, niekoľko barov, fotobúdku a priestorom na akcie boli tri tanečné sály s plávajúcimi stenami. To nám umožnilo umiestniť tanečný parket do stredného priestoru a otvoriť sa na jednu stranu na večeru, prípitky a prvé tance.

S Joshom sa tiež rozprával Vogue a povedal: Pamätám si každý detail od toho, ako som sa prechádzal uličkou, až po zimomriavky z celého tela, keď som sledoval, ako Debby kráča ku mne. Rada, ktorú som dostal od viacerých ľudí, bola, aby sme si to dovolili všetko nasiaknuť.

Odkedy sa dvojica dala dohromady, boli o svojej láske navzájom dosť verejní. Čo sa však stalo s Debbyinými ex, než sa rozhodla stráviť zvyšok života s Joshom? Prejdite sa v našej galérii a odhaľte všetkých, o ktorých sa doteraz hovorilo, že o Debby Ryan a tom, čo medzi nimi bolo, došlo.

1 z 8

O všetkých Debby Ryanovej sa doteraz hovorilo a čo medzi nimi bolo

Jim Smeal / BEI / Shutterstock

make it or break it 2016

Jason Dolley

Aj keď sa nikdy nepotvrdilo, že by tieto dve hviezdy Disney Channel spolu chodili, fanúšikovia boli vážne presvedčení, že dvojica sa krátko rozbehla už v roku 2008. Na web sa dostali fotografie Jasona a Debby, ktoré sa zúčastnili niekoľkých spoločných akcií, a vtedy to vyvolalo veľký ohlas. zvesti o vzťahoch medzi týmito dvoma. Odvtedy bývalý Veľa šťastia Charlie hviezda zahájila dlhodobý vzťah s herečkou Mia Hulen .

2 z 8

„13 Trvá 30

Instagram

Sean Marquette

Napriek tomu, že veľká časť ich vzťahu bola utajená, Debby s nimi randila 13 Pokračuje 13 herec niekoľko mesiacov v roku 2009.

3 z 8

O všetkých Debby Ryanovej sa doteraz hovorilo a čo medzi nimi bolo

BDG/Shutterstock

austin a spojenec pred a po

Gregg Sulkin

Ako fanúšikovia vedia, dvojica vyvolala veľké zvesti o vzťahoch už v roku 2010 po tom, ako spoločne vystúpili na akciu na červenom koberci. Debby a Gregg bohužiaľ nikdy nechodili, čo potvrdila počas pohovoru v tom čase. To je otázka, ktorá sa stále vynára. Ale nie, sme len priatelia, vysvetlila herečka. Je to jeden z najpriamejších, najúprimnejších, najskromnejších chlapcov v tomto odvetví a máme spolu veľa zábavy. Veľa sa stretávame. Ale my spolu nechodíme.

Teraz ten bývalý Čarodejníci z Waverly herec má s modelkou celkom vážny vzťah Michelle Randolphová .

4 z 8

O všetkých Debby Ryanovej sa doteraz hovorilo a čo medzi nimi bolo

Matt Baron/Shutterstock

Lucas Till

Hovorilo sa, že tieto dve hviezdy mali za krátky čas romantiku, ale pretože o tom nikdy nehovorili, nie je jasné, či Debby a Lucas skutočne chodili alebo boli jednoducho dobrí priatelia.

5 z 8

O všetkých Debby Ryanovej sa doteraz hovorilo a čo medzi nimi bolo

Jim Smeal / BEI / Shutterstock

Jean-Luc Bilodeau

Každý fanúšik Disney Channel vie, že Debby a ona 16 želaní costar boli vážne góly! Možno nepotvrdili, že sú vo vzťahu, ale fanúšikovia boli vážne presvedčení, že sú viac ako priatelia, potom, čo sa títo dvaja po skončení filmu začali navzájom strašne cítiť.

6 z 8

kto je maddie na živ a maddie
O všetkých Debby Ryanovej sa doteraz hovorilo a čo medzi nimi bolo

Shutterstock

Cole Sprouse

Nie je žiadnym tajomstvom, že Cole a Debby spoločne párovali góly na obrazovke, ale randili aj mimo obrazovky? Bohužiaľ nie, ale títo dvaja sú stále super blízki priatelia !

V čase, keď Suita Life na palube bol vo vzduchu, ľudia boli presvedčení, že sa deje niečo romantické, ale nikdy tomu tak nebolo. V roku 2011 sa Debby klebetám ​​dokonca venovala na Twitteri a tvrdila, že majú priateľstvo ako nikto iný. Debby má dokonca vlastné úzke priateľstvo s Coleovým Riverdale costar a priateľka Lili Reinhart !

7 z 8

O všetkých Debby Ryanovej sa doteraz hovorilo a čo medzi nimi bolo

Admedia/Sipa/Shutterstock

Spencer Boldman

Potom, čo sa krátko objavil v Debbyho šou, Jessie , v roku 2013 fanúšikovia špekulovali, že sa medzi dvojicou deje niečo romantické. Zlepšili vzťahové zvesti po tom, ako sa počas rozhovoru s stali super koketnými ClevverTV , ale nikdy sa nepotvrdilo, či sú alebo nie sú spolu.

8 z 8

O všetkých Debby Ryanovej sa doteraz hovorilo a čo medzi nimi bolo

MediaPunch/Shutterstock

Josh Dun

Títo dvaja boli spolu od roku 2013 a nie je to ešte krajšie! V roku 2015 si dali krátku prestávku, o rok neskôr sa dali znova dohromady a stali sa z nich celkom pár gólov. V roku 2018 Josh navrhol Debby a hoci nikdy neprezradili dátum svadby, fanúšikovia sú vážne presvedčení, že pár oficiálne zviazal uzol.

V apríli 2020 niektorí ľudia špekulovali, že pár sa vzal, potom, čo si všimli, že má na sebe strieborný prsteň že prst vo videoklipe k jeho piesni Úroveň záujmu . A keď sa Debby objavila vo vizuáli a videli ju, ako má na prste zodpovedajúci prsteň, ešte viac to podnietilo klebety! Ešte o tom musia hovoriť, ale v každom prípade je bezpečné povedať, že títo dvaja budú navždy spolu!