Louis Tomlinson História zoznamovania: Sprievodca minulými vzťahmi speváka One Direction

Priateľky Louisa Tomlinsona

Twitter/Instagram/Shutterstock

Od vtedy Louis Tomlinson vyskúšané dňa X Factor a keď sa pripojili k One Direction, každému napadne jedna otázka, a to je-je spevák singel hodný omdletia? Medzi jeho rozkošnou osobnosťou, veselým zmyslom pre humor, anjelským hlasom, úchvatným úsmevom a nádhernými modrými očami je všade takmer ukradnuté srdce fanúšikov, takže je len prirodzené, že sú zvedaví na jeho milostný život.

Prepáčte, režiséri, ale Louis je zabratý muž! Má s ním dlhodobý vzťah Eleanor Calderová pretože predtým, ako sa stal slávnym v boybande, a podľa toho, ako verejne chrlil ich lásku, sa zdá, že pár nemôže byť spolu šťastnejší!Luxus s Eleanor je, že ju poznám už od nášho prvého singlu „What Makes You Beautiful“, takže pocítila celý rast všetkého, vysvetlil. Slnko v januári 2020. Ako som to pochopil, má to aj ona a mám z nej prospech, že sme to videli tak, ako to je.

Keď sa predajňa opýtala Louisa, či niekedy zvažoval kráčať uličkou so svojou dlhoročnou priateľkou, priznal: Jedného dňa, áno, predstavoval by som si to. Ak sa ma pýtaš, či si ju vezmem? Áno Myslím si. A viac detí, povedal by som.

Ale tak rozkošní, ako sú teraz, ich vzťah v skutočnosti priniesol niekoľko prekážok. Pár sa bohužiaľ rozdelil v roku 2015, potom, čo spevák Back To You údajne podviedol hviezdu Instagramu. Potom bol spojený s partiou dievčat vrátane Originály herečka Danielle Campbell , kaderník Briana Jungwirth (ktorý mu porodil syna, Freddie ) a ďalšie - predtým, ako sa konečne dostanete späť k Eleanor.

Dobre, čo sa teda vlastne stalo medzi ním a Eleanor? Prečo sa rozišli a skutočne ju podviedol? S kým ďalším chodil? Čo sa stalo s ním a jeho ďalšími priateľkami? Neboj sa, Coolshippodcast pokračoval a urobil kompletného sprievodcu milostným životom 1D srdca. Rozobrali sme to od začiatku do konca - prelistujte našu galériu a odhalte všetkých, s ktorými Louis kedy chodil, a to, čo medzi nimi prebiehalo.

1 zo 7

Priateľky Louisa Tomlinsona

Twitter

Bethaney Larkman

Bethaney bolo prvé dievča, s ktorým Louis kedy chodil! Boli spolu od roku 2007 do roku 2009, a pretože vzťah stroskotal dlho predtým, ako bol slávny, nie je o ňom veľa informácií.

čo sa stalo Alexovi a Sierre

2 zo 7

Priateľky Louisa Tomlinsona

Twitter

Hannah Walker

Potom randil s dievčaťom menom Hannah. Bola Louisovou miláčikom na strednej škole a bola to vlastne ona, ktorá ho povzbudila k konkurzu X Factor ! Nakoniec sa po spoločnom roku rozišli kvôli šialenému plánu One Direction.

3 zo 7

Priateľky Louisa Tomlinsona

Richard Young/Shutterstock

Eleanor Calderová

Režiséri majú niekoľko rôznych teórií o tom, ako sa Louis a Eleanor navzájom stretli. Niektorí hovoria Harry Styles predstavil ich, zatiaľ čo iní tvrdia, že priateľ Eleanorinho vedenia 1D vedel a pár nastavil. Ale tak či onak, boli prvýkrát videní spolu v roku 2011 o Niall Horan Narodeninovú oslavu a potom sa z nich rýchlo stalo pár gólov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Šťastný 1 rok! Milujem ta xo

Príspevok zdieľaný používateľom Eleanor Calderová (@eleanorj92) 17. novembra 2012 o 8:24 hod. PST

Dvojica na seba neustále prúdila cez sociálne siete a v rozhovoroch, spoločne zdieľali tie najroztomilejšie obrázky a balili sa na PDA po celom svete! Eleanor bola po boku speváčky vo väčšine skupiny One Direction a fanúšikovia pre tento vzťah žili.

s kým teraz chodí victoria justice
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Eleanor Calder (@eleanorj92) 5. augusta 2012 o 11:18 PDT

Boli spolu štyri roky, než sa údajne v marci 2015 rozišli, pričom vtedajšie správy tvrdili, že za ich rozchodom bol hektický rozvrh práce hudobníka.

Naozaj sa snažili, aby to fungovalo, ale bolo to jednoducho nemožné - je preč deväť mesiacov v roku a jednoducho sa od seba odlúčili, povedal zdroj. People Magazine .

Ale keď bol Louis bodkovaný bozkávajúc ďalšie dievča o niekoľko dní neskôr v Thajsku sa rýchlo začali šíriť zvesti, že podviedol hviezdu sociálnych médií. Bývalý pár sa navzájom nesledoval na sociálnych sieťach a fanúšikovia, aj keď boli dobrí. To znamená, že až o dva roky neskôr - vo februári 2017 -, keď sa bývalí navzájom prestavali na Instagrame. Všimli si tiež, že si navzájom nosia šaty a rýchlo sa začalo šíriť, že sú opäť spolu.

herci zo psa s blogom

17. marca 2017 dostali fanúšikovia potvrdenie, na ktoré čakali! Louisa a Eleanor odfotili, ako spoločne vystupujú z lietadla na medzinárodnom letisku LAX, a internet sa rýchlo rozbehol.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

❄️

Príspevok zdieľaný používateľom Eleanor Calderová (@eleanorj92) 27. januára 2019 o 4:58 hod. PST

Louis neskôr odhalil, že to bola tragická smrť jeho matky, Johannah Deakin (ktorý v decembri 2016 zomrel na rakovinu), ktorý pár opäť spojil. Od tej doby boli takmer neoddeliteľní a dokonca dostali na ruky zodpovedajúce tetovania svojich iniciálok.

V roku 2018 potvrdili svoju dlhoročnú lásku, keď bola Eleanor zverejnil vzácnu fotografiu Louisa na jej Instagrame. Potom, o dva roky neskôr, odhalil, že si chce vziať Eleanor!

4 zo 7

Priateľky Louisa Tomlinsona

YouTube

Lucy Julianová

Napriek tomu, že jej identita stále nie je stopercentne potvrdená, fanúšikovia špekulovali o tom, že záhadným dievčaťom, ktoré Louis v Ázii hladil, je Lucy - ktorá údajne v tej dobe tiež hrala vo videoklipe What Makes You Beautiful!

5 zo 7

Priateľky Louisa Tomlinsona

S láskavým dovolením Briana Jungwirth/Instagram

Briana Jungwirth

Louis a Briana boli fotografovaní, ako spolu odchádzajú z niekoľkých nočných klubov v máji 2015, a keď sa o niekoľko mesiacov na web dostala správa, že čaká prvé dieťa speváčky, fanúšikovia boli poriadne otrasení. Nie je jasné, či niekedy skutočne vstúpili do vzťahu, alebo sa len spojili, ale veci sa medzi nimi po narodení syna Freddieho poriadne skomplikovali. Boli správy o väzobných vojnách a na sociálnych médiách bol nejaký vážny odtieň, ale teraz sa veci konečne zdajú byť medzi nimi všetky dobré!

6 zo 7

Priateľky Louisa Tomlinsona

S láskavým dovolením Tamara Bell/Instagram

Tamara Bell

Louisa spozorovali, ako sa drží za ruku s Tamarou na festivale Glastonbury v júni 2015. Fanúšikovia si dokonca všimli, že brunetová kráska mala na sebe šaty! Podľa správ sa modelka stretla so speváčkou 1D prostredníctvom ich spoločného priateľa, Lou Teasdale . Vzťah bol krátkodobý, pretože to bolo naposledy, čo ich videli spolu.

7 zo 7

Priateľky Louisa Tomlinsona

Broadimage/Shutterstock

Danielle Campbell

Louisa a Danielle prvýkrát vyfotografovali na flákaní sa v novembri 2015 a keď speváčka o mesiac neskôr odletela do Chicaga stráviť prázdniny s herečkou a jej rodinou, fanúšikovia rýchlo začali predpokladať, že spolu chodia. Potom sa už rozhodne nebáli predviesť svoju lásku! Neustále lietali po celom svete, aby boli spolu, napriek svojmu zaneprázdnenému plánu, zúčastnili sa spoločne mnohých akcií, kráčali bok po boku po červenom koberci a získali to - Louis sa v apríli 2016 dokonca podelil s Danielle na Instagram, ku ktorému uviedol titulky Lucky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Šťastie

Príspevok zdieľaný používateľom Louis Tomlinson (@louist91) 25. apríla 2016 o 14:53 PDT

Aké Zlaté?! V decembri 2016 sa však na web dostala správa, že pár sa bohužiaľ rozišiel - len niekoľko týždňov po smrti Louisovej matky.

zoey 101 hviezd vtedy a dnes

Louis a Danielle sa rozhodli rozísť, ale stále budú kamarátmi. Stále medzi sebou hovoria a neexistuje žiadny zlý pocit, povedal zdroj Slnko . Je to skutočne smutné, pretože Danielle tam bola pre Louisa v tomto hroznom období. Stála pri ňom, zostala verná a naďalej bola veľkou oporou, čo presne potrebuje. Niekedy tieto veci nefungujú a pre Louisa a Danielle to bola najlepšia cesta vpred.

Hovorí sa, že Louis opustil Originály hviezda, aby som sa vrátil k Eleanor, pretože k ich zmiereniu došlo len o niekoľko týždňov neskôr, ale to sú všetko špekulácie.