Ohliadnutie! Všetko, čo povedala Sabrina Carpenter o svojich dňoch v Disney Channel

Ohliadnutie! Všetko, čo povedala Sabrina Carpenter o svojich dňoch v Disney Channel

Larry Marano/Shutterstock

Pokiaľ ide o jej dni na Disney Channel, Sabrina Tesár nemá nič iné ako pozitívne spomienky! Herečka hrala Mayu Hartovú ďalej Dievča sa stretáva so svetom od roku 2014 do roku 2017, pred začatím úspešnej filmovej a hudobnej kariéry.

Mala som naozaj šťastie, že som bola na predstavení, keď som bola na predstavení, povedala herečka V časopise v novembri 2018. Vždy to hovorím, pretože pre kohokoľvek sú tieto roky predovšetkým na to, aby sa učili a vnímali svoje okolie a robili chyby, pretože vám je dovolené robiť chyby bez toho, aby ste boli tak ostro kritizovaní.Sabrina získala svoju úlohu ako Rowan Blanchard Najlepší priateľ v Chlapec sa stretáva so svetom spinoffovej sérii, keď mala iba 13 rokov. Predtým, ako bola obsadená, sledovala pôvodnú sériu o 8:00 ráno, pred školou.

Bolo to moje ráno, povedala parížska speváčka Kurčatá v kancelárii podcast v júni 2020. Bola to šou, na ktorú som si vždy pamätal, ako som ju miloval.

Keď teda Sabrina dostala príležitosť stráviť svoje rané dospievajúce roky prácou vedľa Chlapec sa stretáva so svetom kamence, jej život sa naplno rozbehol. Mala som obrovské šťastie, dodala. V tých chvíľach sa vždy štípnete.

Po troch sezónach Dievča sa stretáva so svetom prišiel do svojho emocionálneho konca. Aj keď Sabrina nemá príliš rada život v minulosti, je vďačná, že vyrastala s pevným pletencom po svojom boku.

Existuje taká sladká spomienka na prechod pubertou s týmito ľuďmi, povedala pri diskusii o poslednej sezóne show počas vystúpenia v roku 2017 na Show Zach Sang . Videli vaše najlepšie aj najhoršie dni a veľa ste sa od týchto ľudí naučili. Bol som tam päť dní v týždni, od rána do noci a tých ľudí skutočne poznáte ako rodinu.

Po svojom pôsobení na Disney Channel Sabrina pokračovala vo vydávaní viacerých záznamov - podobných Singulárny akt I a Singulárny akt II - hviezdiť v niekoľkých filmoch Netflixu - ako Vysoké dievča a Pracovať - a založiť vlastnú produkčnú spoločnosť. Bez ohľadu na to, akú budúcnosť má Sabrina, nikdy nezabudne, čo odštartovalo jej kariéru.

Hra [Maya] bude vždy jedným z mojich obľúbených životných úspechov, povedala Sabrina Časopis 1883 v rozhovore pre rok 2017. Mala takú hĺbku a toľko vrstiev, že som sa o nej neustále učil nové veci, nikdy to nebola nuda.

Prejdite si našu galériu a prezrite si zmysluplné citáty Sabriny o jej dňoch na Disney Channel.

Weeknd a Bella Hadid sa rozišli

1 zo 4

Prečo

Disney Channel/Ron Tom

Pohybujúce sa na

Bol to taký krásny zážitok, nezmenil by som to, povedala o tom Sabrina GMW počas rozhovoru s Marie Claire v júni 2019. Ale práve som mal 18 rokov a bol som skutočne nadšený, že môžem prejsť na ďalšiu vec.

2 zo 4

Joshua Bassett Love Life: Kompletná história zoznamiek

Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock

Vyrastanie na scéne

To bolo moje detstvo vo všetkých smeroch, formách a formách, povedal spevák tiež hostiteľom podcastov Chicks in the Office. Vyrastal som na tom súbore, vyrastal som okolo tých ľudí a našťastie to boli veľmi dobrosrdeční, inteligentní ľudia, ktorí mi rozhodne dali možnosť experimentovať. A určite vďačím za to, čo robím teraz a kde som, vďaka tej šou a tej postave, ktorú musím hrať. Takže áno, veľmi, veľmi špeciálny projekt.

3 zo 4

Aktualizácia: Sabrina Carpenter, Joshua Bassett a Olivia Rodrigo Love Triangle Drama: Complete Breakdown

Matt Baron/Shutterstock

Lekcie vzdelávania

Veľa som sa z tejto show naučil. To boli moje odrazové mostíky, doslova moje roky na strednej a na strednej škole, takže som sa toho veľa naučila od ľudí, s ktorými som pracovala a ktorí majú oveľa viac skúseností ako ja, povedala. Správy spoločnosti Clevver v auguste 2020. Naučil som sa veľa o tom, ako sa dostať do svojho tela, čo sa týka herectva a pohody pred kamerou, čo stále nie, ale rozhodne si myslím, že to pomohlo. Vytvoril som si vzťahy, ktoré budú trvať celý život.

4 zo 4

Prečo

Kelsey Mcneal/It's A Laugh Prods/Michael Jacobs/Disney Channel/Kobal/Shutterstock

Pohľad späť na šou

Je to smiešne, pretože v tej chvíli to bol môj svet a to bolo moje všetko a ja som bola taká hrdá, že môžem byť jeho súčasťou a všetkého, čo predstavuje, preto sa Sabrina podelila počas rozhovoru s Teen Vogue v auguste 2020. Ak by som to robil teraz, určite by som urobil niektoré veci inak. Myslím si však, že krása predstavenia spočívala v tom, že sme skutočne boli vo veku, v ktorom sme hrali, a prichádzali sme do seba, pretože sme hrali postavy, ktoré do seba prichádzali.