Lindsay Lohan si myslí, že Ariana Grande nosí príliš veľa make-upu, nezostane ticho

Hviezdy: Nechávajú bezstarostne kritické komentáre na Instagrame rovnako ako my!

Lindsay lohan , ktorý nie je na internete a v oceáne cudzinca často prchavej verejnej mienky, narazil na fotografiu svojej bývalej detskej hviezdy Ariana Grande minulý víkend. Je to selfie, s ktorou praskla Ariana Lak na vlasy Live! Náklady Holubica Cameron , v ktorých sa títo dvaja javia ako oblečení v postave (alebo prinajmenšom vyzrážaní pre propagačné fotografie). Ariana hojdá hrubú linku pre mačacie oči a ružové očné tiene, čo sa zdá skutočne byť výzorom pre ňu Lak na vlasy postava Penny Pingleton.

Lindsay sa rozhodla vyzerať rovnako nádherne, ako vyzerajú obidve ženy. Je to síce tak dobre vymaľované, že sa Lindsay rozhodla, tak ako to mnohí z nás považujú v odpovediach, že svojím posúdením zváži.„Príliš veľa makeupu,“ Zlé dievčatá vyhlásila herečka.

Ako ĽUDIA poznamenala, Lindsay sa cítila dosť silno na to, aby uviedla poznámku „príliš veľa makeupu“ a druhý čas pod druhou selfie Ariany a apossa. Ten označil titulom „Penny Lou P“, čím bolo ešte jasnejšie, že jej make-up je pravdepodobne na prehliadku.

Ariana & aposs odpoveď? Žiadne, prinajmenšom verejne - bola príliš zaneprázdnená predvádzaním filmu „Side to Side“ na American Music Awards 2016 a prípravou na Hairspray Live! A ap s predstavenie 7. decembra.

Nižšie si pozrite časti obrazovky s komentármi Lindsay Lohan a aposs k Ariane Grande.