Kontroverzné ‘satanské topánky’ od Lil Nas X ‘, ktoré obsahujú odpor ľudskej krvi, žaloba Nike

Diabol je v detailoch.

Rapper Lil Nas X a newyorská streetwearová spoločnosť MSCHF sa spoja s neoficiálnym párom vlastných Nikes s názvom Satanské topánky ktoré obsahujú kvapku skutočnej ľudskej krvi.

spolu s Tylerom a Ashley chodia v roku 2016

V pondelok (29. marca) budú topánky uvedené na trh ako limitovaná edícia 666 párov. Každá podrážka topánky a vzduchu bude obsahovať 60 kubických centimetrov červeného atramentu a „jednu kvapku“ ľudskej krvi. MSCHF.Cena satanských topánok bude mať cenu 1 018 dolárov za pár, čo je odkaz na biblickú pasáž Lukáša 10:18, ktorá znie: „Videl som satana padať ako blesk z neba.“

Čierne a červené Nike Air Max 97s majú tiež bronzový pentagram a obrátený kríž.

Spoločnosť potvrdila, že krv vo vnútri topánky je poskytovaná zamestnancami MSCHF Správy NBC .

Topánky vyvolali pobúrenie a priťahujú kritiku významných politických a náboženských osobností, ktoré tenisky označujú za „zlé“ a „kacírstvo“.

Na YouTube video s názvom Lil Nas X sa ospravedlňuje za Satan Shoe, rapper z Old Town Road si sadá, aby zdanlivo riešil kontroverzie týkajúce sa tenisiek, ale namiesto toho strihá na klip z jeho najnovšieho hudobného videa, “ Montero (zavolaj ma tvojim menom) „V ktorom dáva diablovi brušný tanec.

Spoločnosť Nike sa rýchlo zbavila kontroverznej spolupráce, pretože topánky Satan od Lil Nas X a MSCHF sú prispôsobením existujúcich produktov, a nie vlastne od spoločnosti Nike.

„Nemáme vzťah s Lil Nas alebo MSCHF. Spoločnosť Nike tieto topánky nenavrhla ani nevydala a my ich nepodporujeme, uviedla spoločnosť Nike v e-mailovej správe CNN . Spoločnosť má tiež podal žalobu .

most bailee madison do terabitie