Lil Nas X otvára svoj tajný účet Nicki Minajovej na Twitteri

Lil Nas X hovorí, že odmietol mať fanúšikovský účet Nicki Minaj, pretože „nechcel, aby ľudia vedeli“, že je gay.

Shutterstock (2)

Po mesiacoch zmätku, Lil Nas X konečne dal rekord na pravú mieru. Jasné, rapper na Old Town Road vysvetlil, že predtým odmietol, že by mal Nicki Minaj fanúšikovský účet na Twitteri, pretože nechcel, aby ľudia vedeli, že je gay.

Pre tých, ktorí to zmeškali, ešte v apríli 2019 a NY Mag článok prepojil 21-ročného späť s teraz pozastaveným účtom Twitter s používateľským menom @nasmaraj. Lil Nas X a jeho tím vtedy popierali jeho účasť na účte vo vyhlásení . Teraz, o niečo viac ako rok, však konečne povedal, že má účet a je fanúšikom Nicki.Priznanie hudobníka prišlo hneď potom, ako reagoval na jeden z Nickiiných tweetov a požiadal ju, aby spolupracovala na piesni.

Mám túto pieseň, ktorú chcem [vy], a čudoval som sa, napísal Lil Nas X. Fanúšik rýchlo reagoval a dodal: Ako to, že si ju nikdy nenárokoval, keď sa ťa ľudia pýtali, či si Barb? Všetci sme vedeli, kto si.

Pre tých, ktorí nevedia, Barb je oficiálny názov, ktorý si fanúšikovia Nicki Minaj hovoria.

Po zavolaní online Lil Nas X odpísal.

Nechcel som, aby ľudia vedeli, že som gay, TBH, priznal. Ako fanúšikovia vedia, počas rozhovoru s Strážca od apríla, vysvetlil, že nikdy nemal v pláne vyjsť von a chystá sa zomrieť s tajomstvom .

Ďalší sledovateľ Twitteru uviedol, že tým, že ste Barb, [ne] z vás nie je gay.

To [nie], ale ľudia budú predpokladať, že ak máte celú fanúšikovskú stránku venovanú Nicki [ste] gay. A rap/hudobný priemysel ešte nie je úplne vybudovaný ani prijímajúci homosexuálov, napísal.

Potom samotná Nicki tweetla na Lil Nas X s podpornou správou.

Keď ste popierali, že ste Barb, bolo to trochu žihadlo, ale chápem.Blahoželáme vám k vybudovaniu sebadôvery v to, aby ste hovorili svoju pravdu, uviedol 37-ročný muž, na ktorý rapper Panini odpovedal: Veľkorysá kráľovná, milujem ťa. A je mi ľúto, že som to urobil v čase, keď [sa] už u vás prejavovala taká veľká nenávisť voči rozbehnutému vlaku. Cítil som sa tak zle, dúfajúc, že ​​[neuvidíte] moje odmietnutie. Bála som sa, že sa o mne ľudia dozvedia a prídu o všetko, ešte než som dostala šancu.

Napriek svojej minulosti v januárovom rozhovore s Rozmanitosť , umelec otvorene hovoril o tom, že je vzorom. Povedal, dúfam, že moje činy budú dostatočné na to, aby inšpirovali ďalšie mladé LGBTQ deti, ktoré prichádzajú, aby sa nebáli byť samy sebou, ale cítim tlak byť vzorom pre komunitu.

A dúfame, že sa na jeho spolupráci s Nicki skutočne pracuje!