Liam Hemsworth si všimol bozkávanie Gabrielly Brooksovej za Miley Cyrus Split

Liam Hemsworth spozoroval bozkávajúcu modelku Gabriellu Brooks po Miley Cyrus Split

Matt Baron/Alberto Terenghi/IPA/Shutterstock (2)

V meste je nový pár! Liam Hemsworth práve si všimol modelku Gabriella Brooksová “a nemohli od seba odtrhnúť ruky!

Podľa Nový nápad časopis, Hladné hry herec sa nemohol prestať usmievať, keď sa k sebe túlili a bozkávali, keď sa motali v piesku na pláži Byron Bay Beach v Austrálii. Títo dvaja sa odfotili, ako spolu vyzerajú šťastne, keď sa hrajú vo vode. Liam mal na sebe kvetinové plavky a Gabriella mala bielo -červené pruhované bikiny.Táto správa prišla len mesiac potom, čo 29-ročný herec predstavil svojim rodičom svoju novú priateľku- Craig a Leonie Hemsworth - 13. decembra 2020.

Liam sa s Gabriellou cíti príjemne, povedal zdroj Nás týždenne o začínajúcom vzťahu Liama ​​a Gabrielly.

Ako fanúšikovia vedia, 24. decembra 2019 sa objavili správy o tom, že Liam a jeho bývalá manželka Miley Cyrus , dosiahli dohodu o podmienkach ich rozvodu.

kiernan shipka a ross lynčujú

Nie je naštvaný na Miley, ale je šťastný, že pokračuje, povedal tiež zasvätený Nás týždenne .

Liam a Miley sa rozišli 21. augusta 2019, po ôsmich mesiacoch manželstva. Predtým sa manželia vzali v decembri 2018, ale všetkých šokovali, keď podali žiadosť o rozvod.

Liam a Miley sa v tomto čase dohodli, že sa rozídu, povedal zástupca Nás týždenne v tom čase. Neustále sa vyvíjajúci, meniaci sa ako partneri a jednotlivci, sa rozhodli, že to je to najlepšie, zatiaľ čo sa obaja zameriavajú na seba a svoju kariéru. Stále zostávajú oddanými rodičmi všetkých svojich zvierat, ktoré zdieľajú, pričom si tento čas láskyplne oddelili. Rešpektujte, prosím, ich postup a súkromie.

Od tej doby sa herec aj spevák Wrecking Ball určite posunuli ďalej. V týždňoch, ktoré nasledovali po rozchode, bola Miley fotografovaná ako sa balí s PDA Kaitlynn Carter . Ale oni údajne rozdelená v septembri 2019. Potom sa Hannah Montana Hviezda bola videná ako sa rozmaznáva Cody Simpson 3. októbra 2019. Títo dvaja boli odvtedy takmer neoddeliteľní a rozhodne sú nebojí sa ukázať svoju lásku !

Okrem Gabrielly bol Liam spozorovaný na rande v New Yorku s herečkou Maddison Brownová v októbri 2019.