Laura Marano rozpráva o práci so sestrou Vanessou o „záchrane Zoë“

Laura Marano hovorí o spolupráci s Vanessou Marano a zachraňuje Zoe

Chelsea Lauren/Shutterstock

Odkedy sa 15. januára 2020 dostali na obrazovky, boli fanúšikovia posadnutí Záchrana Zoë . Pre tých, ktorí zabudli, film Netflix hral oboch Laura a Vanessa Marano . Bolo to o študentke strednej školy s názvom Echo, ktorá sa rozhodla nájsť vraždu svojej sestry Zoë po tom, čo našla jej denník. Chcete vedieť najlepšiu časť? Laura a Vanessa nielenže hrali v novom filme - ktorý bol založený na románe pre mladých dospelých, ktorý napísal Alyson Vianoce - ale aj to vyrobili!

Teraz 24-ročný Austin a Ally hviezda sa otvorila výlučne pre Vegánsky zážitok o tom, aké to bolo skutočne pracovať so svojou sestrou na filme, a ukázalo sa, že to nebolo také jednoduché, ako to vyzeralo.Ach áno, sme určite taká rodina, priznala, keď sme sa jej pýtali, či niekedy bojovali na scéne. Sme hlasní, názoroví, otvorení. Ale myslím si, že práve to z nás urobilo skvelý tím.

Laura Marano hovorí o spolupráci s Vanessou Marano a zachraňuje Zoe

Netflix

Bolo to úžasné, ale bolo to náročné, pretože sme vyrábali aj film, takže sme doslova nespali, pokračovala. Ale je to super seriózny film. Je to o téme, o ktorej si myslím, že ovplyvňuje mnoho mladých žien a mladých ľudí vo všeobecnosti. Som skutočne hrdý na to, že som mohol tento film vytvoriť, a som nadšený, že si ho ľudia môžu pozrieť práve teraz na Netflixe!

Bývalá herečka Disney tiež vylial na jej vzťah so svojim bývalým costárom ross Lynch .

Videl som Rossa nedávno, bolo to o Kiernan [Shipka's] narodeninovú oslavu, naklonila sa. Videl som [celé obsadenie Austin a Ally ] jednotlivo, ale už dlho som nevidel všetkých spolu. Skúšali sme to tak, je ťažké zjednotiť sa, ale je ťažké to naplánovať pre každého.

Laura dokonca odhalila, že je veľkým fanúšikom Rosovej novej šou, Chilling Adventures of Sabrina !

Myslím, hej! povedala nám brunetová kráska, keď sme sa jej pýtali, či to videla. Je to vsade Sledujem účet Instagram na Netflixe, ktorý je vždy k dispozícii a robí ma doslova šťastným. Som tu preto.