Kim Kardashian požiadala Jeffree Star, aby sa obrátila na Kanyeho Westa. Dating Rumor: Report

Kim Kardashian údajne požiadala Jeffree Star, aby poprela fámu, že chodí s jej manželom Kanye Westom.

Warren mier nebeský herec

V sobotu (9. januára) to prezradil zdroj z okolia televíznej reality hviezdy Slnko že „dala Jeffreeovi jasne najavo, aby prestal podnecovať klebety svojimi príspevkami na sociálnych sieťach“.

„Jeffree bol požiadaný, aby uviedol rekord na pravú mieru, a preto natočil video na YouTube,“ uviedol zdroj pre magazín. 'Miloval pozornosť a inak by rozdúchaval plamene tak dlho, ako len mohol.'Pokiaľ ide o Kardashian, zjavne ju znepokojuje táto zvláštna fáma. „Kim je s Jeffree a rozvodom ako celkom ponižovaná,“ dodali. „Vo svete líčenia má veľa priateľov a rešpekt, takže bola v rozpakoch so všetkými tými Jeffreeho povesťami.“

Povesť, že sa West a Star mali spolu, zdanlivo vytvorili Tvorkyňa TikTok Ava Louise . Jediným základom pre jej tvrdenie bola skutočnosť, že obaja vlastnili ranče vo Wyomingu. Vo štvrtok (7. januára) Star poprela fámu v dlhom videu na YouTube.

Star nebol nikdy spájaný so Západom, aj keď už bol predtým fotografovaný s Kardashianom. Aj keď Star kritizovala kozmetické linky Kardashian aj Kylie Jenner a Aposs, Kardashian spočiatku bránil ho proti jeho kontroverznej minulosti.