Kids ‘Choice Awards 2021: Prehľad oranžového koberca - pozrite si fotografie toho, čo nosili celebrity

Deti

Instagram

Konečne je to tu! The Ceny 2021 Kids 'Choice Awards sa konala v sobotu 13. marca a všetky vaše obľúbené hviezdy úplne zabili svoj vzhľad oranžového koberca.

Je deň KCA, takže sa pripravme na prechádzku po oranžovom koberci, dieťa, hostiteľ show Kenan Thompson povedal fanúšikom prostredníctvom Instagram Stories spoločnosti Nickelodeon.The V sobotu večer naživo komik a bývalá osobnosť Nicka pôsobil ako nočný konferenciér a predstavil na pódium KCA skupinu známych tvárí. Hviezdne vystúpenia zahŕňali, Bočný ruch hviezdy Jules LeBlanc a Jayden Bartels , Nefiltrované Je vlastný Gabrielle Nevaeh Green a Dajte nám Lynne spolu s Mladý Dylan , To dievča ležalo , Kim Kardashian , Millie Bobby Brown , Podivné veci obsadenie, Charli D'Amelio , Dixie D’Amelio , BTS, Tiffany Haddish , Anna Kendricková , Dove Cameron , JoJo Siwa , Joshua Bassett , Yara Shadidi , nová dievčenská skupina Good Newz Girls, Addison Rae , David Dobrik , Liza Koshy , Marsai Martin a viac.

Pokiaľ ide o moderovanie show, Kenan sa rozlúčil s tým, čo by fanúšikovia mali očakávať v tlačovej správe. Nickelodeon je navždy súčasťou môjho života a mojej rodiny a ja sa už nemôžem dočkať, až budem hostiť tohtoročné udeľovanie cien Kids 'Choice Awards, podpichol ho herec. Mám sa obávať, že ma pošmyknú? Nie. Bude to rýchle a studené, ale nie je to moje prvé rodeo - viete, čo hovorím? Takže dajte sliz a poďme na to!

Ikonický oranžový vzducholoď Nickelodeonu sa vôbec po prvý raz vydal na virtuálnu jazdu po celom svete a mimo neho, pričom komunikoval s fanúšikmi prostredníctvom interaktívnych stien fanúšikov a živého hlasovania na druhej obrazovke, vďaka čomu boli diváci zapojení celú noc. Pokiaľ ide o vystúpenia celebrít, vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu koronavírusu sa niektoré celebrity zúčastňovali zvnútra svojich domovov a prostredníctvom služby Zoom, zatiaľ čo iné vystúpili na pódium.

Bez ohľadu na to, kde sa hviezdy nachádzajú, jedna vec je istá, všetky ohromili svojim očarujúcim vzhľadom. Miranda Cosgrove vyzerala ako úplná bohyňa, zatiaľ čo hviezda Nickelodeonu Gabrielle mala kombinézu s tematikou cien Kids 'Choice Awards! Celá Sila nebezpečenstva obsadenie - Havan Flores , Terrence Little Gardenhigh , Dana Heath a Luca Luhan -tiež vyzerali úžasne vo svojom vysoko módnom vzhľade. Na pódium predstavila svojho manžela Justin Bieber Výkon, Hailey Bieber zažiarila v ružovom dvojdielnom vzhľade. Víťazka Social Social Star „Charli, posunula so svojim oblečením malé čierne šaty na novú úroveň a my sa nemôžeme nabažiť! Vďaka Instagramu a našim televíznym obrazovkám sme mali prístup ku všetkým najlepším vzhľadom.

V našej galérii nájdete kompletný prehľad oranžových kobercov!

kedy vyjde 3. séria bund'd

1 zo 6

henry nebezpečenstvo vtedy a teraz
Deti

Instagram

Miranda Cosgrove

Herečka ohromila modrou farbou iCarly stretnutie.

2 zo 6

Deti

Instagram

Jules LeBlanc

Úplne biele všetko pre túto hviezdu Nickelodeonu!

3 zo 6

Deti

Instagram

Gabrielle Nevaeh Green

Gabrielle vyzerala ako slávnostná kráľovná!

4 zo 6

dievča spoznáva nové obsadenie sveta
Deti

Instagram

Dana Heath

The Sila nebezpečenstva hviezda obsluhovala hlavné vibrácie módy!

5 zo 6

Deti

Instagram

Luca Luhan a Havan Flores

Módne dynamické duo!

6 zo 6

Deti

Instagram

Dobré nové dievčatá

Táto štvordielna dievčenská skupina vyzerala ako úplné hviezdy!