Hrajú: „Nakopni to“: Kde sú teraz?

Nakopnúť

Televízna skupina Disney ABC

Nezabudnite na Disney XD Nakopni to ? Šou mala premiéru takmer pred 10 rokmi 13. júna 2011 a je vážne šokujúce, ako rýchlo čas letí!

Ako fanúšikovia vedia, séria sa skončila v marci 2015, po štyroch epických sezónach, a každému bolo dosť smutno, keď to videl. Séria hrala Leo Howard , Dylan Riley Snyder , Mateo Arias , Jason Earles a Alex Jones , a nasledovala skupina študentov bojových umení, ktorí museli spolupracovať na záchrane svojho tréningového centra! Sledovať, ako Jack, Milton, Jerry, Kim, Eddie, Rudy a zvyšok tímu Akadémie bojových umení Bobbyho Wasabiho spoločne ovládajú svet, nebolo nič magické. Niet dňa, aby si to fanúšikovia nenechali ujsť, TBH.The Nakopni to set je taký zábavný, že sa každý týždeň ocitám v novom dobrodružstve. Spolupracujem s úžasným hercom a štábom, povedala Olivia Sedemnásť v roku 2012, keď chatovali o sérii. Som veľmi podobný svojej postave Kim. Obaja sme veľmi dievčenské, s trochou tvrdosti. Máme rovnaký štýl. Obom nám na našich priateľoch skutočne záleží.

Pred natáčaním show Olivia povedala, že ona a obsadenie urobili bootovací tábor pre bojové umenia.

Sedem rokov gymnastiky mi rozhodne pomohlo, ale bojové športy sú oveľa náročnejšie, ako sa zdá, povedala vtedy herečka. Tento šport ma veľmi baví. S hereckým obsadením si ešte občas zájdeme zacvičiť a tiež si urobíme hodinu parkúru, keď máme čas.

Aj keď niektoré hviezdy nemali v tomto športe dobré znalosti, Leo mal roky praxe v bojových umeniach. Trénoval som od štyroch rokov, povedal herec TV rovná sa v roku 2011. Na túto šou mi to skutočne pomohlo, verte či neverte. Dokázal som ich naučiť a pomôcť im s karate a tým všetkým. Je to jedna z mojich obľúbených vecí. Takže som musel spojiť to, čo mám najradšej, bojové umenia a herectvo a komédiu do jednej show.

kde je teraz v strede obsadenie malcolma

Keďže sa šou skončila, Olivia a ostatné hviezdy sa rozhodne zmenili a vyrástli veľa . Niektorí z nich pokračovali v účinkovaní v sérii televíznych relácií a filmov, zatiaľ čo iní vystúpili z centra pozornosti a založili si vlastné rodiny! Prejdite si našu galériu a zistite, čo Nakopni to obsadenie je zatiaľ.

1 z 12

Nakopnúť

Disney Channel

Leo Howard si zahral Jacka Brewera

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

2 z 12

Nakopnúť

S láskavým dovolením Leo Howard/Instagram

Potom Leo nespomalil Nakopni to . Pokračoval v hviezdení Šialené , Prečo ženy zabíjajú , Milovaný milovaný , Diéta Santa Clarita , WTH: Vitajte v Howleri , Budeš mi chýbať , Andron a viac. Herec sa ponoril aj do hudobného priemyslu! Pripojil sa k skupine s názvom Opýtajte sa spoločnosti Jonesy & Company už v roku 2017, ale bohužiaľ sa o rok neskôr rozišli.

Pokiaľ ide o jeho milostný život, Leo je v súčasnosti vo vzťahu s menom modelky Madeleine Whiteová . Začali spolu randiť v decembri 2016 a nemohli byť spolu roztomilejší.

3 z 12

gettyimages-141782646

Televízna skupina Disney ABC

Mateo Arias hral Jerryho Martineza

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

4 z 12

Nakopni to

Getty

Po Nakopni to , Mateo zakročil Prvé dievča, ktoré som miloval , Dobré deti a Projekt Samuel . Bývalá hviezda Disney vydala svoj debutový album, ¿Teo? , v roku 2018, a momentálne je na turné!

5 z 12

čo teraz robia bratia jonasovci
Nakopnúť

Disney Channel

Olivia Holt hrala Kim Crawford

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

6 z 12

Nakopnúť

Chelsea Lauren/Shutterstock

Nakopni to bol pre Oliviu len začiatok. Potom získala mnoho rolí, vrátane Neurobil som to , Standoff , Poradie v triede , Rovnaký ako iný ako ja , Aktualizácia statusu , Plášť a dýka a viac. To nie je všetko. Vydala aj EP, tzv Olivia , už v roku 2016, a odvtedy za tie roky zhodila veľa kúskov. S herečkou bol spojený Ray Kearin viac ako rok, ale údajne sa rozdelili v roku 2017. Od tej doby je zdanlivo slobodná!

7 z 12

gettyimages-164961363

Televízna skupina Disney ABC

Dylan Rilery Snyder si zahral Miltona Krupnicka

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

8 z 12

Nakopnúť

Willy Sanjuan/Invision/AP/Shutterstock

Dylan môže byť v srdciach fanúšikov vždy Milton, ale to mu nezabránilo v tom, aby toho dosiahol veľa Nakopni to ukončený! Pokračoval v hviezdení mamaboy , Kŕdeľ štyroch , Astrid Clover a viac. Herec si vzal svoju dlhoročnú priateľku , Sonny so šancou herečka Allisyn Ashley Arm , v septembri 2019 a ich svadba vyzerala ako zo skutočnej rozprávky.

9 z 12

gettyimages-164961352

Televízna skupina Disney ABC

cole sprouse priateľka, ktorá chodila s kým

Rudy Gillespie si zahral Jason Earles

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

10 z 12

Nakopnúť

S láskavým dovolením Jason Earles/Instagram

Potom Jason pokračoval v konaní Nakopni to , objavujúce sa v Hotel Du Loone , WTH: Vitajte v Howleri (po boku Lea!) a ďalšie. Oženil sa Katie Drysen v roku 2017.

11 z 12

gettyimages-141782664

Televízna skupina Disney ABC

Alex Jones hral Eddieho Jonesa

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

12 z 12

Nakopnúť

S láskavým dovolením Alex Jones/Twitter

Po Nakopni to uzavrel, Alex vystúpil z centra pozornosti, aby sa zameral na svoje vzdelanie. V roku 2014 ho prijali University of Alabama . Sociálne médiá príliš nepoužíva, takže je ťažké povedať, o čo mu ide!