Kelly Clarkson sa zúčastnila spevu s Chrisom Bermanom v novej reklame Toyota

Kelly Clarkson účinkuje v novej reklame na Toyotu s Chrisom Bermanom, Jamesom Liptonom a Andrewom Zimmernom, v ktorom sa so svojou novou posádkou začne naplno venovať spevu.

Reklama na Camry z roku 2012 propaguje vozidlo a mobilnú technológiu Entune, ktorá umožňuje vodičom prístup k vysielanému rádiu, športovým výsledkom, lístkom do kina a rezerváciám v reštaurácii z ich vozidla. Vďaka svojim odborným znalostiam v každej oblasti majú spoločnosti Clarkson, Berman, Lipton a Zimmern predstavovať každú z nových funkcií.

Klip sa začína štyrmi celebritami, ktoré kráčajú spomaleným pohybom do tieňového priestoru, kde sa nachádza auto. Reklama je nastavená na zvuky nového singlu Clarkson & apos & aposWhat Doesn & apost ťa zabije (silnejší) & apos a každá hviezda a mobilná funkcia sú zvýraznené, keď sa priblížia k vozidlu.Posádka nastupuje do novej Camry s Clarksonom na sedadle vodiča a apossovi. Všetky štyri dvere sa zatvoria a hudba sa zastaví. Clarkson sa pozrie na Bermana, potom stlačí tlačidlo Pandora na obrazovke konzoly a odštartuje zaspievanie albumovej verzie vysokoenergetickej piesne.

& aposStronger & apos je & apos Americký idol & apos alum & aposs práve vyšiel piaty štúdiový album. Jej nový singel, & aposWhat Doesn & apost Kill You (Stronger), & apos sleduje svoj najnovší LP & aposs lead track, & aposMr. Know It All. & Apos

Sledujte Kelly Clarkson a Toyota Camry Commercial