Kelly Clarkson + Brand Won Slack podvádzali zvesti

Peklo nemá zúrivosť ako Kelly Clarkson opovrhovaný! Originál Americký idol & apos sa v októbri oženil s Brandonom Blackstockom a zdá sa byť šťastne šťastný - takže sa nedopustila ľahkej pozornosti, keď povesti zasiahli & aposnet Blackstocku, ktorý sa plazí okolo s menšími.

Šepkanie sa začalo potom, ako sa dve ženy prihlásili na webe Dirtybag The Dirty, pričom tvrdili, že udržiavali milostné vzťahy s Blackstockom. „Nebývali sme spolu a apoštoli,“ tvrdil jeden anonymný triedny akt, „ale boli sme intímni aj inými spôsobmi. Naozaj dúfam, že jeho žena ho bude stále sledovať, pretože nie je tým skvelým mužom, o ktorom si myslí, že je. “ (Táto žena zjavne zabudla, že vedomá účasť na nevere nehovorí príliš dobre o jej vlastnom charaktere.)

Medzitým pred niekoľkými mesiacmi rodinný priateľ z Blackstocku obvinil hudobného manažéra z toho, že viackrát podvádzal svoju exmanželku Melissu Ashworthovú.Samotná Ashworth však tvrdenia popiera.

obsadenie tajného života tínedžera

To je smiešne ... táto hlúposť, posmieval sa Ashworth Online radar . Mám tu svoje dve deti [od Brandona], ktoré milujem. Kelly a Brandona zbožňujem ako pár, takže ak niečo poviem, bude to pozitívne.

Clarkson zatiaľ nebol taký veselý. Speváčka & apos Speváčka Tree & apos, ktorá & aposs bojovala s brutálnymi rannými nevoľnosťami, nie je povestná pobavená povesťami, a dala tak na Twitter, aby zavrela svojich neprajníkov.