Kelly Clarkson na filme „American Idol“ urobila včera v noci škaredý plač celého sveta

AKTUALIZÁCIA (2/29): Verzia „Idol“ verzie „Piece By Piece“ je teraz k dispozícii na stiahnutie prostredníctvom iTunes - schmatni to tu .

Kelly Clarkson , Americký idol & aposs vôbec prvý víťaz, dal včera večer (25. februára) finálnej kolekcii finalistov & aposs niečo, po čom túži.

Po Idol pomenovala svoju sezónu 15 najlepších 10 v najnovšej epizóde, Clarkson, ktorá od narodenia druhého dieťaťa vydala iba jednu pikantnú papriku, predviedla tak surové vydanie filmu „Piece By Piece“, Keith Urban - a mnoho ďalších mimo limitov fotoaparátov a apos - nemohlo a nestačilo mi pomôcť plakať.Pieseň, tretia a rovnomenná pieseň siedmeho albumu Clarkson & aposs, hovorí o jej bolesti, že ju opustil jej otec, ale o obnovujúcej nádeji, ktorú našla vo svojom prípadnom manželovi, a o záväzku páru & aposs milovať svoju dcéru. Vo vyššie uvedenom videu naladí rádiopripravenú melódiu, redukuje ju na jednoduché klavírne usporiadanie a nachádza silu v zadržaní svojho typicky výbušného rozsahu. Na konci piesne ona sama môže prestať pomáhať, ale zmierňuje nepríjemnosti v typickom Kellyho móde.

„Je nám ľúto,“ hovorí vo videu davu, ktorý prepukne v „Kelly! Kelly! “ spev. 'Super tehotná a hormonálna.'

„Je to ako finále!“ potom sa vydá na ústa, aby hostila Ryana Seacresta, narážajúc na ňu Výhra 2002 , keď nemohla pomôcť, ale zlyhala.

Nebolo to & apost prvýkrát, čo sa „Piece By Piece“ dostalo Clarksonovi na pódiu po chuti. Potom, čo sa v auguste 2015 niekoľkokrát udusil počas koncertovania v Los Angeles & Staples Center oznámila, že je tehotná.

„Neplánovala som to oznámiť, [ale] som úplne tehotná, takže to mám ťažké,“ povedala davu. 'Úplne to priklincujem - z tejto piesne si daj chvíľu.'

Ihneď po včerajšom & apossovom vystúpení sa pieseň „Piece By Piece“, ktorá od svojho vydania v novembri 2015 neprekonala Billboard Hot 100, vyšvihla na druhé miesto v iTunes.

Pripravte svoje tkanivá, sledujte vyššie uvedený výkon a zdieľajte svoju reakciu v komentároch.

Pozrieť sa späť na 10 definujúcich momentov sezóny American Idol: