Katy Perry oslavuje deň registrácie voličov prostredníctvom hlasovania „Naked“ vo videu Funny Or Die

Katy Perry & Aposs dlho hovorila o tom, ktorých prezidentských kandidátov podporuje a má zbierku pre Baracka Obamu a Hillary Clintonová v minulosti (ona & aposs kamarát až aj bývalí prezidenti George W. Bush a Bill Clinton). Teraz, 27. septembra, v deň registrácie voličov & aposs, sa občiansky zameraný spevák skupiny „Firework“ & aposs spojil s Rozkývajte hlasovanie a Funny or Die povzbudiť vás, aby ste hlasovali ... nahý. Druh.

'Ahoj. Volám sa Katy Perry! ' štebotá popová hviezda, ktorá vstáva z postele o desiatej ráno (ak z tohto videa dostávate vibrácie „Last Friday Night“, mohlo by to byť preto, že tento vizuál bol tiež zábavný alebo zomrieť). „Viete, 8. november je Dňom volieb a ja mám skvelú správu: Tento rok môžete pri hlasovaní vyzerať ako s ---.“

„Áno, krátko som naskenoval ústavu a nikde sa nehovorí, že sa môžete odviezť z postele a prísť voliť v akomkoľvek stave, v ktorom ste sa zobudili. V mene demokracie je akýkoľvek pohľad mimo postele A- ok! ' Perry ponúka niekoľko voliteľných doplnkov: „Hunk in kids & apos briefs“, „tričko XL, ktoré ste dostali z banky“, „pokryté slizom“ atď. (Myslite na svojich prieskumníkov a don & apost nechajte pokrytých slizom).

Katy sa rýchlo dozvie, že tento nedostatok pravidiel šatníka neplatí, ak spíte nahí.

Sledujte „Katy Perry hlasuje nahá“ - s hosťujúcou hviezdou Joelom McHaleom! - nižšie a nezabudni zaregistrujte sa a hlasujte ešte dnes, ak už máš apost.

Weeknd a Bella Hadid sa rozišli

Cover Story: A History of Katy Perry & Aposs Album + Single Art