Katy Perry a Hrajú do zákulisia videa „Last Friday Night (T.G.I.F.)“

Katy Perry & aposs video pre & apos Minulý piatok v noci (T.G.I.F.) & apos oslavuje všetko, čo je 80. roky, s portrétmi superhviezd ako Corey Feldman a Debbie Gibson. Vťahuje tiež moderné webové celebrity Rebecca Black na základe skutočnosti, že vírusový hit Rebecca & aposs & aposFriday & apos zdieľa svoj obľúbený deň v týždni s Perry & aposs, ktorý je teraz rádiovým šlágrom číslo 1. Klip bol popkultúry zadarmo pre všetkých a spevák zverejnil zábery zo zákulisia natáčania.

Perry zriedka láme postavu ako Kathy Beth Terry, geekka s veľkými okuliarmi a dotieravým držiakom, ktorá sa premení na populárne kuriatko s veľkými vlasmi a kontaktnými šošovkami. Perry nazýva svoju postavu „samotárom s problémami so zubami“ a vysvetľuje, prečo je nevyhnutné, aby sa vo videu objavila čierna. „Obaja milujeme piatky, a preto som ju požiadal, aby bola v tomto hudobnom videu,“ uviedol Perry-as-Terry. 'Je to jej obľúbený deň v týždni a môj obľúbený deň v týždni.'

Ostatné hviezdy videa sa medzi sebou a svojimi postavami prepínajú tam a späť, takže musíte venovať zvýšenú pozornosť a postupovať ďalej. Členovia & apos Veselo Prítomní sú aj herci. Kevin McHale (Everett McDonald vo videu) hovorí o „ohavnom oblečení“, ktoré musí nosiť, zatiaľ čo Darren Criss (Aaron Christopherson vo videu) ponúka ďalšie podrobnosti o „rager“ párty, na ktorej sa koná video a aposs. McHale-as-McDonald hovorí, že niektorí ľudia sa pri určovaní jej schopnosti v partnerskom vzťahu pozerajú na štruktúru kostí človeka a apossov, zatiaľ čo na „drôtovú štruktúru“ hlavového výstroja dievčaťa a apossov.Objavujú sa tiež Feldman a Gibson, ktorí hrajú Kathy Beth Terry a apossových rodičov, chvália svoje chytré dievčatko a vyjadrujú šok, že má skutočných priateľov, zatiaľ čo strýko Kenny AKA Kenny G vo videu rozpráva, ako musel hrať na saxofón.

Criss má najlepší výrok z celého klipu a hovorí: „Stretol som sa s Kennym G. To & aposs a bucket list check out!“ Skutočné dáta, Darren!


Sledujte zábery zo zákulisia Katy Perry a apoštolov Minulý piatok večer (T.G.I.F.) a videozáznamy