„K.C. Undercover ‘Cast: Kde sú teraz?

kc-undercover-cast-where-are-they-now

Disney Channel

Odvtedy ubehlo viac ako šesť rokov K.C. V utajení odvysielala svoju prvú epizódu 18. januára 2015 a čas rýchlo utekal!

Pre tých, ktorí zabudli, séria hrala Zendaya, Veronica Dunne , Kamil McFadden, Trinitee Stokes , Kadeem Hardison , Tammy Townsendová a viac. Nasledovalo dievča zo strednej školy s názvom K.C. ktorú rodičia naverbovali, aby sa stala špiónkou v tajnej vládnej agentúre. Šou pokračovala tri epické sezóny, než sa začala vysielať 2. februára 2018, a odkedy sa skončila, neprešiel deň, kedy by si ju fanúšikovia nenechali ujsť.Keď som odišiel z Disney, na kanáli neboli žiadne rodiny farieb ... Myslel som si, že to bol veľký dôvod, prečo som sa chcel vrátiť, povedala Rozmanitosť v auguste 2017 o K.C. V utajení . Myslím, že som úspešne predviedla show, ktorá nielen umožňuje reprezentáciu, ale vidí dievčatá v silnej a silnej pozícii.

Ako fanúšikovia vedia, Zendaya nielen hrala vo fanúšikovskej obľúbenej sérii, ale aj ju produkovala.

Buď to urobili oni, alebo ja. Pochopenie vašej hodnoty. Ak ste na mieste, kde môžete pohybovať ihlou, urobte to, vysvetlila herečka pri rozhovore s The New York Times v júni 2019. Mohol som pomôcť mladým deťom Disney ukázať ďalšie cesty, ktorými sa majú vydať. Našťastie to uľahčuje prechod z dieťaťa na dospelého, na ktorý každý kladie taký dôraz.

Keď prišiel čas na jej vlastný prechod zo siete, povedala Zendaya The Hollywood Reporter v júni 2020 o pocite tlaku opustiť Disney.

Byť mladým hercom Disney, to je jedna úroveň, byť mladou čiernou ženou je jedna úroveň a potom byť na seba veľmi tvrdý je ďalšia úroveň. Je to tiež len osobný strach. Chcem robiť dobrú prácu a niekedy to môže spôsobiť, že sa budete báť vecí, ktoré vysvetlila. Ale poviem, že niečo sa stane, keď príde špeciálna postava, aspoň pre mňa, a tieto obavy sa rozplynú.

Na počesť veľkého míľnika výstavy, Vegánsky zážitok sa rozhodol podniknúť výlet do pamäte a nahlásiť sa pomocou obsadenia K.C. V utajení aby videli, čo dokázali za posledných niekoľko rokov. Ukázalo sa, že niektorí pokračovali v účinkovaní v množstve televíznych relácií a filmov po skončení show, zatiaľ čo iní sa rozhodli ustúpiť od centra pozornosti a založiť si vlastnú rodinu. Ale tak či onak, všetci prešli kus cesty a fanúšikovia nebudú veriť, ako veľmi vyrástli!

Prejdite sa v našej galérii a zistíte, o čo sa jedná K.C. V utajení je až doteraz.

1 zo 7

otriasť hviezdami, kde sú teraz

Willy Sanjuan/Invision/AP/Shutterstock

ktorý tento rok hostil vmas

Zendaya hrala K.C. Cooper

K.C. V utajení bol pre Zendaya len začiatok! Šla ďalej hviezdiť Najväčší šoumen , Pavúčí muž filmy, Eufória a viac. Má tiež veľa nových filmov, na ktorých momentálne pracuje, vrátane Najjemnejší druh (ktorý tiež hviezdi Ansel Elgort ) a Piesočná duna (vedľa Timothée Chalamet ).

Herečka sa dostala na titulky svojho rumorského vzťahu s Tom Holland . Fanúšikovia roky špekulovali, že Zendaya a ona Pavúčí muž costar sú v tajnom vzťahu, napriek tomu, že obaja trvali na tom, že sú len priatelia. Hovorilo sa tiež, že chodila Jacob Elordi Potom, čo boli tieto dve hviezdy spozorované na spoločnej dovolenke v Grécku.

2 zo 7

KC Undercover Cast Kde sú teraz

Matt Baron/Shutterstock

Veronica Dunne si zahrala Marisu Clark

Po K.C. V utajení skončilo, Veronica pokračovala vo filme vo filme Tiana Poloprázdny . Zahrala si tiež v Broadwayovom obnovení Chicago v roku 2019!

3 zo 7

KC Undercover Cast Kde sú teraz

Omar Vega/Invision/AP/Shutterstock

Ernie Cooper si zahral Kamil McFadden

Od tej doby sa Kamil veľa neobjavoval K.C. V utajení sa skončil, ale tento rok mu vyjdú tri nové filmy. Na základe svojho Instagramu sa taktiež ponoril do módneho priemyslu a tvrdo pracoval na svojej modelingovej kariére, takže rozhodne nespomalil!

4 zo 7

KC Undercover Cast Kde sú teraz

Shutterstock

Trinitee Stokes si zahrala Judy Cooper

Trinitee môže byť vždy srdcom fanúšikov Judy, ale to jej nezabránilo v získaní mnohých rolí po skončení show! Najslávnejšie je, že ďalej hrala ako Neve Coop a Cami sa pýtajú sveta , ale v predstavení si zahrala aj Tamiku Zmiešaný-ish . To nie je všetko. V roku 2017 herečka odhodila debutový singel Miss Me a bol to totálny bop. Začala tiež svoju vlastnú módnu líniu a bola hostiteľkou jednej epizódy dokumentárneho seriálu Projekt Designer Kids .

5 zo 7

KC Undercover Cast Kde sú teraz

Scott Kirkland/Shutterstock

Tamra Townsend hrala Kira Cooper

Tammy od čias, keď tu žila, dokázala veľa K.C. V utajení . Pokračovala v konaní a hrala v nej Cvičebňa , Päť bodov a viac. Aktuálne pracuje na ďalšom novom filme s názvom Cesta k sedmokráskam a púpavám do kín sa má dostať niekedy v tomto roku.

6 zo 7

KC Undercover Cast Kde sú teraz

Eric Charbonneau/SHOWTIME/Shutterstock

Kadeem Hardison hral Craiga Coopera

Po K.C. V utajení , Kadeem hral v Paddleton , Čierny pondelok a Slutty Teenage Bounty Hunters . Tiež vyjadril postavu vo videohre Beyond: Two Souls ! Tak úžasné!

7 zo 7

KC Undercover Cast Kde sú teraz

Disney

Rick Hall si zahral agenta Johnsona

Rick sa neobjavil v ničom, odkedy hral ako agent Johnson v K.C. V utajení a nepoužíva sociálne médiá, takže nie je jasné, o čo mu v dnešnej dobe ide.