Justin Timberlake otvára cenu Academy Awards 2017 s Electric Performance: Watch

Justin Timberlake otvoril Oscary za rok 2017 živým vystúpením svojho hitu „Can & apost Stop the Feeling“ nominovaného na Oscara, potom vyburcoval hviezdami nabitý dav stvárnením Billa Withersa a „Lovely Day“.

Film „Môže a aposta zastaví pocit“ z animovaného filmu Trollovia je nominovaný za najlepšiu pôvodnú pieseň spolu s filmami „Audition“ a „City of Stars“ od La La Land „Prázdna stolička“ od Jim: Príbeh Jamesa Foleyho a „How Far I & aposll Go“ z Moana .

Vystúpenie Timberlake a apossa na Oscaroch napĺňalo neuveriteľný rok pre 36-ročného zabávača. Film „Can & apost Stop the Feeling“ sa stal najpredávanejším singlom roku 2016 s takmer 2,5 miliónmi predaných kópií. Skladba sa tiež stala jeho piatym hitom, ktorý sa dostal na prvé miesto v top 40 rozhlasových hitparád v USA.Moderuje Jimmy Kimmel 89. výročná cena Akadémie ceremoniál sa koná v hollywoodskom divadle Dolby v nedeľu 26. februára a vysielaný v priamom prenose na ABC so začiatkom o 20:30 východného času. The Nominovaní na Oscara 2017 boli vyhlásené 24. januára.

Coolshippodcast zostáva hore neskoro a venuje sa tým najobdivovanejším o víťazoch (a porazených!), Móde a momentoch udeľovania Oscarov za rok 2017. Pozerajte sa spolu s nami tak, že sa vám páčime Facebook a sledujete nás na Twitteri @Coolshippodcast .

Nominovaní na Oscara 2017: najlepší herec