Justin Bieber sa v nových klipoch Calvin Klein ešte viac rozčuľuje [VIDEO]

Pre prípad, že by vám Calvin Klein včera & apost nepriniesol dosť Bieberovho výboja, pokochajte sa očami Justin Bieber v tomto novom rozhovore o svojich povinnostiach v oblasti modelovania spodnej bielizne.

„To, že budem ďalším modelom spodnej bielizne značky Calvin Klein, bol pre mňa skutočne ďalším krokom,“ hovorí Bieber v rozhovore pre Associated Press, ktorý je šikovne popretkávaný novými novými klipmi modelovania Biebs v boxerkách.

„Ja už roky nosím spodnú bielizeň Calvin Klein, trochu v nádeji, že raz budem modelkou Calvin Klein, ale nikdy som si nemyslel, že sa to stane realitou,“ priznal Bieber s rozpačitým úsmevom. „A teraz, keď je to tu, je to naozaj splnený sen.“Je to sen, ktorý sa zámerne prelína s jeho prvým zamestnaním - ako umelca a hudobníka.

„Na tomto fotení je zvláštne to, že som mohol byť len ja,“ vysvetlil. 'Bol som schopný hrať na bicie, hrať na gitare.' A robí v tom vynikajúcu prácu - stačí si vyskúšať tie zručnosti v bubnovaní kickassu. Nie príliš ošúchaný!

Ďalšia pôsobivá zručnosť? Jeho chémia s modelkou Larou Stone, obe sú počas celého natáčania uzavreté vo zvodnom objatí.

„Spolupráca s Justinom Bieberom bola naozaj zábavná,“ prezradil Stone v rozhovore. „Nikdy predtým som sa s ním nestretol, ale pri natáčaní sme sa bavili skutočne skvele a pri natáčaní kampane sme sa bavili skutočne dobre.“

Môžeme vidieť, prečo!

Beliebers, pozrite si rozhovor s Justinom a Apossom - a jeho zapáchajúce klipy v spodnom prádle - vo videu vyššie!

Pozri si Justina Biebera a ďalšie sexi selfie