Justin Bieber vysvetľuje, prečo nefungoval jeho vzťah so Selenou Gomez

Justin Bieber uviedol, že počas vzťahu so Selenou Gomez bol „divoký“ a „nerozvážny“.

Počas nového rozhovoru so Zane Lowe pre Apple Music Hitmaker „Zmeny“ sa zmienil o svojom „predchádzajúcom vzťahu“ pri otváraní stretnutí s Hailey Baldwinovou v čase, keď nebol & apost pripravený prijať záväzok. Napriek tomu, že sa zmienil o svojej znova a znova bývalej priateľke po mene, vysvetlil, prečo románik nakoniec zlyhal.

'Myslím si, že ma zranil môj predchádzajúci vzťah ... V mojom predchádzajúcom vzťahu som odišiel a jednoducho som sa zbláznil a zdivočel, len som bol nerozvážny,' pripustil Bieber. „Myslím, že som stále riešil veľa neodpustenia a všeličo podobné. Úprimne povedané, nemyslím si, že som vôbec vedel, s čím som v tom čase skutočne zápasil. “„Nemyslím si, že som vedel, že mám na mysli neodpustenie,“ dodal.

Kanadský spevák ďalej uviedol, že sa chcel ubezpečiť, že je v správnom hlavnom priestore, skôr ako sa v roku 2018 spojí s Baldwinom. „Urobil som si čas, aby som sa skutočne vybudoval a sústredil sa na mňa, a pokúsil sa robiť správne rozhodnutia a všetky tieto veci, “vysvetlil Bieber. 'A áno, bolo mi lepšie.'

Celý rozhovor s Justinom Bieberom a apossom si môžete pozrieť nižšie:

Komentáre popovej hviezdy a apossov odrážajú rozhovor, ktorý urobil Gomez NPR minulý mesiac, z čoho vyplýva, že počas randenia utrpela emočné týranie. Pri diskusii o jej piesni „Lose You to Love Me“ o ktorej sa všeobecne predpokladá, že je o Bieberovi, sa jej pýtali, či je ťažké zo vzťahu postúpiť.

„Nie, pretože som v tom našiel silu,“ odpovedal Gomez. „Je nebezpečné zostať v mentalite obete. A nie som neúcta, mám pocit, že som sa stala obeťou určitého zneužívania. ““