Justin Bieber sa dostáva pod paľbu fanúšikov po tom, čo si za stretnutie a pozdrav účtuje 1 500 dolárov

Justin Bieber sa dostáva pod paľbu za vysoké ceny M & G

Chelsea Lauren/Shutterstock

kedy nastupuje novy kc tajny

Počas Justin Bieber Sa blíži Zmeny turné, budú mať fanúšikovia šancu stretnúť sa so speváčkou Yummy! Má to len jeden háčik - najskôr musia zaplatiť 1 549 dolárov.

V decembri 2019 boli fanúšikovia otrasení, keď Justin oznámil svoje severoamerické turné-ktoré začína v máji 2020. Teraz niektorí nie sú s 26-ročným hudobníkom spokojní kvôli jeho vysokým cenám lístkov. V pondelok 3. februára sa skupine fanúšikov dostal do rúk cenník cien za Zmeny prehliadajte VIP balíčky a zverejnite ich na sociálnych sieťach. Obrázky sa rýchlo stali virálnymi a mnoho ľudí sa sťažovalo na drahé náklady.Používatelia sociálnych médií zamerali svoju pozornosť na diamantový balíček VIP vstupeniek, ktorý zahŕňal podlahové sedadlo na show, prehliadku v zákulisí, prístup do predvádzacieho salónika, merch tour s obmedzeným vydaním, nakupovanie tovaru bez davov a príležitosť na fotografovanie s Justinom. Znie to skvele, že? Niektorým fanúšikom nie.

Okrem rozrušenia nad cenou diamantového balíka - ktorá sa líši v závislosti od mesta a miesta konania - boli fanúšikovia sklamaní aj z toho, že fotka s Justinom bude skupinovým výstrelom.

Justinovo stretnutie a pozdrav je 1 000 dolárov plus za .... počkajte ... .. skupinová fotka, jeden fanúšik zverejnené na Twitteri. Iná osoba dodal , JaMagine platí 1500 dolárov za stretnutie a pozdrav a je schopný urobiť iba skupinovú fotografiu. Justin [zabíjaš ma]

Tretia osoba povedal „Počkajte, prečo vidím ľudí, ktorí hovoria o tom, že Justinova cena za stretnutie a pozdrav je 1600 dolárov? Ak sú to presné informácie, vysvetlite, prečo sú náklady tak prehnané.

Zatiaľ čo väčšina fanúšikov sa zdala byť rozrušená cenou a skupinovou fotografiou, iní sa speváčky zastali.

„Justin sa stretáva a pozdravuje, ale je to v skupinách“, prečo to všetko hovoríte, ako keby to bolo zlé? Justin, ktorý sa opäť cíti sebavedomý, že to urobí znova, je OBROVSKÝ, je to pre neho taká veľká vec, aby bol VĎAČNÝ !!!! niekoho napísal na Twitteri.

Ako fanúšikovia vedia, v roku 2016, počas jeho Účel turné, Justin zrušil všetky svoje stretnutia a pozdravuje sa po bezpečnostnom incidente.

Zruším svoje stretnutie a pozdravím. Rád sa stretávam s takými neuveriteľnými ľuďmi, ale nakoniec sa cítim taký vyčerpaný a plný toľkej duchovnej energie iných ľudí, že som taký vyčerpaný a nešťastný, povedal Justin v vyhlásenie v tom čase. Ak chcete, aby sa ľudia usmievali a boli šťastní, ale nie na moje náklady, vždy odchádzam s mentálnym a emocionálnym vyčerpaním až do stavu depresie.