Joss Whedon údajne ohrozoval kariéru Gal Gadota počas natáčania filmu „Justice League“

Joss Whedon údajne hrozil herečke Wonder Woman Gal Gadot & aposs kariérou na natáčaní Justice League .

eleanor tomlinson a louis tomlinson

V utorok (6. apríla), The Hollywood Reporter zverejnil rozhovor s Rayom Fisherom, ktorý vo filme Justice League stvárnil Cyborga. Rozhovor označil prvý rozhovor medzi hercom a apossom, pretože tweetoval o údajnom „hrubom, urážlivom, neprofesionálnom a úplne neprijateľnom“ jednaní spoločnosti Whedon & aposs pri opätovnom fotografovaní a finalizácii prvej verzie filmu Justice League .

V tejto funkcii Fisher uviedol, že Whedon sa k nemu choval mimoriadne odmietavo, keď sa obrátil na spisovateľa a filmára o podrobnostiach a znázornení jeho postavy. Ďalšie zdroje zo skupiny uviedli, že Whedon odmietol aj Jasona Momoa (Aquaman) a Gadota, keď spochybňovali niektoré nové materiály, ktoré navrhol.Zdroje prezradili, že Gadot mala s revidovanou verziou filmu veľa obáv, predovšetkým pokiaľ ide o jej agresívnejšiu postavu, ako stvárnenie Wonder Woman v jej predchádzajúcich filmoch, Batman proti Superman: Dawn of Justice (2016) a Zázračná žena (2017). „Chcela dosiahnuť, aby postava prechádzala z jedného filmu do druhého,“ vysvetlil zdroj.

Podľa správy Whedon prinútila Gadot povedať určité riadky, ktoré neschválila. Na druhej strane údajne ohrozil jej kariéru a tiež zabil Patty Jenkinsovú, riaditeľku agentúry Zázračná žena.

Tým sa to ale neskončilo: „Joss sa chválil, že to má s Gal,“ tvrdil zdroj. 'Povedal jej, že & spisuje spisovateľku a ona & aposs bude mlčať a povedať riadky, a vďaka tomu môže v tomto filme vyzerať neuveriteľne hlúpo.'

Zdroje tiež tvrdili, že Gadot hovoril s vtedajším predsedom bratov Warnerovcov Kevinom Tsujiharom o svojich problémoch pri spolupráci s Whedonom. Gadot a Whedon sa údajne stretli s Tsujiharou, aby prediskutovali konflikty.

„Problémy s [Whedon] som mal a spoločnosť Warner Bros. ich riešila včas,“ uviedol Gadot vo vyhlásení pre obchod.

V minulom roku spoločnosť WarnerMedia začala vyšetrovanie údajného zlého zaobchádzania s filmom. Viem, že vykonali veľmi dôkladné vyšetrovanie, dokonca aj podľa toho, koľko času som s nimi strávil, predtým povedal Gadot Odroda .

Spoločnosť po ukončení vyšetrovania vydala vyhlásenie. Vyšetrovanie spoločnosti WarnerMedia týkajúce sa filmu ‘Justice League’ bolo ukončené a boli prijaté nápravné opatrenia, uvádza sa v citácii. Gadot však neskôr pripustila, že nevie a nevie, aké nápravné opatrenia boli prijaté, alebo čo to znamená presne: Som zvedavá, ako to dopadne. ““