Josh Krajcik ‘Blew Away’ Simon Cowell v predstavení ‘X Factor’ s vystúpením Etty James

Keď 30-ročný Josh Krajcik vošiel do arény v Chicagu na konkurz do firmy & apos X Factor „A neboli sme si istí, čo môžeme čakať. Samozvaný „burrito slinger“ vyzeral ako váš priemerný šťastný chlap, okrem hustého fúza, džínsov a čierneho trička mal na sebe aj obrovský obrovský úsmev. Keď však Krajčík predviedol Ettu Jamesovú & apos & aposAn Last, & apos, on 'odfúkol ‘ Simon Cowell a každý divák, ktorý ho sleduje.

Krajcik odcestoval z Columbusu v štáte Ohio so svojou mamou (väčšinu času šoférovala) na konkurz na & aposX Factor, & apos a rýchlo vysvitlo, že jeho mama je jeho najväčšou fanúšičkou. „Chcel som, aby roky spieval pred Simonom Cowellom. Je skladateľom. Jeho piesne sú fenomenálne, “extaticky vyhlásila. Jeho mama by však dlho nebola jeho jedinou fanúšičkou, pretože jeho zrnitý a oduševnený hlas vyhral tisíce.

Keď prerazil do prvých tónov klasiky Etta James, stačilo vám doslova na to, aby vám nasiakla husia koža. Znel ako Joe Cocker , s mocným hlasom, ktorý bol plný emócii a srdca. Niet pochýb o tom, že by mohol hrať aj mnoho druhov žánrov, od R&B a soulu až po plnohodnotný rokenrol. V zákulisí jeho mama plakala, keď sledovala, ako sa jej syn „delí o svoj dar“ so svetom. Krajcik je viac ako len nadaný, je absolútne podmanivý.Po ukončení elektrizujúceho vystúpenia mal Krajčík obrovský úsmev na tvári a tisíce ľudí a sudcov mu fandili. „Musím povedať, Joshi. Vždy som si myslel, že po niekoľkých konkurzoch za tie roky by som sa znova nečudoval a ty si začal spievať a jednoducho si ma odfúkol. Ste čestný, “povedal Simon Cowell Krajčíkovi. L.A. Reid miloval Krajčíka slovami: „Si príliš dobrý. Príliš dobré. “

Všetci sudcovia & aposX Factor & apos dali Krajčíkovi veľmi nadšené „áno“ a tento úžasne pôsobivý spevák bol nesmierne šťastný - rovnako ako jeho mama. Slovami Cheryl Cole , Krajčík to „zabil“ a môžeme & apost čakať, že od neho v budúcnosti uvidíme viac.

Pozerajte, ako účinkuje Josh Krajcik & AposAt Last & apos on & aposX Factor & apos