JoJo Siwa a mama Jessalynn si zahrajú v sérii „Siwa Dance Pop Revolution“: Všetky podrobnosti

V hlavných úlohách sa predstavia JoJo Siwa a mama Jessalynn

John Photography/Shutterstock

Je to oficiálne, JoJo Siwa má pripravovanú ďalšiu show! Tentoraz bývalý Tanečné mamičky hviezda sa spája so svojou matkou, Jessalynn Siwa .

ross lynch randí s morganom larsonom

Blond kráska a jej mama sa majú objaviť v nadchádzajúcej nespisovnej sérii o streamovacej službe Peacock s názvom Siwa Dance Pop Revolution . Duo matka-dcéra spoločne vytvorí a uvedie na trh úplne novú skupinu, ktorá sa stane ďalšou veľkou senzáciou pop-music, uviedla vo vyhlásení streamingová služba.Pred oznámením JoJo prostredníctvom Instagramu dráždil, že sa niečo chystá. Docela veľké oznámenie, už čoskoro, speváčka napísala k obrázku, kde je ona a jej mama. Jessalynn vo svojom vlastnom príspevku na sociálnych sieťach zdieľala s trpezlivosťou, že vám všetko povie xo!

Okrem ich novej nespisovnej série má JoJo pripravovaný aj muzikál pre Nickelodeon. S názvom Tím J. Film sleduje mladé dievča menom JoJo, ktorého život sa obrátil naruby, keď sa jej milovaný tanečný tréner Val rozhodne odísť do dôchodku a nahradí ho inštruktor nenávidiaci iskru menom Poppy. JoJo a jej najlepší priatelia The Rubies, ktorí chcú zostať v hre na nadchádzajúcu tanečnú súťaž, sa musia snažiť čo najlepšie dodržať nové, tvrdé pravidlá Poppy. JoJo, ktorá si uvedomuje, že už nemôže skryť svoju iskru ani úklonu, je vyhodená z tanečného súboru a musí znova objaviť, čo pre ňu tanec znamená.

Herečka, ktorá v minulosti spolupracovala s Nickelodeonom, natáčala nadchádzajúci film vo Vancouveri v priebehu marca 2021.

Som z toho taká nadšená, povedala počas svojho vystúpenia Dnešná šou s Jimmym Fallonom v hlavnej úlohe . Tento muzikál sa sústreďuje na môj život a tiež na to, aby ste boli sami sebou, a aby ste zostali verní tomu, kým ste. Aj keď vám svet hovorí: „To sa nestane, nestane sa to,“ veríte, pretože ste vy. Práve o tom je tento film.

Teraz, keď sa produkcia muzikálu oficiálne skončila, je načase, aby JoJo a Jessalynn začali Siwa Dance Pop Revolution.

taylor swift speak teraz dátum vydania

Konečne môžeme svetu povedať, na čom sme pracovali !!! Bude to úplne úžasné! Jessalyn napísal na Instagram spolu s vyhlásením šou. Pódium je @peacocktv !! Všetci sa pripravte na najlepšiu show všetkých čias !!!! XO!

Duo tiež oficiálne oznámilo Štúdio Siwa , ktorý sa podľa oficiálneho účtu Instagram má začať v júni 2021.

V našej galérii nájdete všetko, čo vieme o novej neskriptovanej sérii JoJa a Jessalynna.

1 zo 4

Jojo Siwa

Instagram

Prehliadka

Jess hľadala v krajine najtalentovanejšie trojité hrozby pre deti a prostredníctvom série súťaží a vystúpení určí členov ich novej popovej skupiny, uvádza sa v oficiálnom vyhlásení Peacocka.

2 zo 4

Jojo Siwa

John Photography/Shutterstock

JoJo 's Role

Spevák a tanečník bude v celej sérii pôsobiť ako choreograf a mentor tímu Siwa.

3 zo 4

Jojo Siwa

Chelsea Lauren/Shutterstock

Štúdio Siwa

Aj keď nie je jasné, akú úlohu bude štúdio v seriáli hrať, má sa otvoriť v júni 2021.

4 zo 4

Jake Paul a Erika sa rozchádzajú
JoJo Siwa

Instagram

Ako sa pozerať

Zatiaľ nebol oznámený žiadny dátum premiéry, ale šou bude mať premiéru v streamovacej službe Peacock.