John Mayer má pár slov, ktoré by hovoril o novom albume bývalej priateľky Taylor Swift

John Mayer konečne zavážila Reputácia .

Hudobník venoval svoje dva centy svojej bývalej priateľke Taylor Swift & Posledné album vydal počas svojho vystúpenia na koncerte iHeartRadio LIVE v kalifornskom Burbanku začiatkom tohto týždňa.

Ako Zábava dnes večer spomína, že skladateľ a skladateľ hovoril v stredu (24. októbra) o svojom singli „New Light“, keď povedal, že je „ premýšľanie o reputácii . “Potom, čo divák vykríkol z davu a myslel si, že Mayer odkazuje na nové album Swift & aposs, umelec ich opravil.

„Nie album, ale stále je to v poriadku,“ povedal Mayer Reputácia .

„To je skvelá práca,“ dodal.

Mayer potom vysvetlil, ako je to v prípade „nového svetla“ so zmenou vnímania verejnosti, pokiaľ ide o minulé vzťahy.

„Začal som si myslieť, že je asi veľa ľudí, ktorí by boli radi:„ S tým chlapom nechcem mať nič spoločné, “ale keby sme len o 30 minút neskôr uviazli vo výťahu, keď prišli a otvorili hasiči dvere ... odišla by a odchádzala: „To nebolo nič také, ako som si myslela, že to bude,“ vysvetlil.

Jeden z jeho najviac verejných (aj keď krátkych) vzťahov bol samozrejme so Swiftom, s ktorým Mayer chodil medzi decembrom 2009 a februárom 2010.

Vzťah sa údajne neskončil dobre.

Hovorí sa, že skladba Swift & aposs 'Dear John' je o hudobníkovi. Medzitým je pieseň Mayer & Aposs „Paper Doll“ údajne o Swiftovi a obsahuje text „Máte ako dvadsaťdva dievčat v jednom“ - potenciálne odkaz na pieseň Swift & Aposs „22“, ktorá vyšla rok pred skladbou Mayer & Aposs.