Joe + Nick Jonas blázon okolo v štúdiu

Napriek sólovej kariére bratia jonasovci našli cestu späť k sebe. Najmenej Joe (v strede Jo Bro) a Nick (dieťa Jo Bro) mať! Kevin, najstarší Bro z rodiny Jo, nahral video so svojimi dvoma bratmi, ako sa blúdia v štúdiu. To nám dáva nádej, že súrodenci sa dostanú z prestávky skôr, ako sa čakalo!

zac efron na strednej škole

Aj s koncertom na Broadwayi v & aposAko uspieť v podnikaní bez toho, aby sme sa naozaj snažili & apos pre sólový pobyt Nicka a Joe & aposs (jeho zaspaný debut & aposFastlife & apos klesol ako kameň, čo je škoda, pretože tam boli nejaké kvalitné melódie), Bros vždy trval na tom stále boli jednotkou. Tento klip to dokazuje!

Nick sedí za klávesnicou s bejzbalovou čiapkou zakrývajúcou jeho kučery a chrlí disco rytmy. Vynucuje to, zatiaľ čo Joe, otec horúcich žien s menami ako Taylor , Ashley a Polovica , spieva hlúpe falzeto a ťukne do svojho Mac Book Pro. Je to improvizované zaseknutie.Kevin tweetoval vid , s hashtagom # JoBros2012. To predznamenáva všetky dámy, ktoré túžobne očakávajú od týchto súrodencov viac.

Sledujte Nicka a Joe Jonasa, ako bláznia v štúdiu