Jennifer Lopez Sparkles v predstavení „Feel the Light“ na „Idole“ [VIDEO]

Jennifer Lopez bola predstavou lesku, keď predvádzala film „Feel the Light“ z pripravovaného filmu Domov vo štvrtok večer & aposs (19. marca) Americký idol .

Úderné predstavenie sa začína detailným záberom J. Lo. Ona & aposs žiariaca zvnútra, ale trochu jej pomohla aj jej oslnený mikrofón a neuveriteľne trblietavý očný tieň. Spevák bol oslnivý. Len čo však Jennifer začala spievať, bolo jasné, že sa za aparáty neskrýva.

„Pamätáš si, keď sme podľahli / Čakali ste, že budem rozumieť hromom,“ spievala. 'Stále si pamätám, keď bol čas zamrznutý / To, čo sa navždy zdalo, bola iba chvíľa / Ponáhľaj sa, ponáhľaj sa / Tam už nie je čakanie / Stále musíme stáť za záchranu.'

Aj keď sú vokály Jennifer & aposs ohromujúce, môžeme & apost ignorovať úžasnú produkciu vystúpenia. Začína sa to na tmavom pódiu, na speváka svieti iba reflektor. Keď sa pieseň začína, fotoaparát sa odtiahne a objaví sa nápadný záber bielych šiat Jennifer & aposs, ktoré zdanlivo žiaria. Na javisko sa však čoskoro premietnu hviezdne efekty, ktoré vrhajú éterickú žiaru. Výsledok vyráža dych.

Jennifer a aposs známe pre džemy ako ' Znova tancovať „a jej zmyselnosť“ Korisť „, takže ju veľmi radi vidíme, ako predvádza svoj talent úplne iným spôsobom. Klavírna balada sa hodí k jej hlasu a toto predstavenie by sme si nemohli a radšej obľúbili viac ako my.

Speváčka v postave vyjadruje postavu Lucy Domov , ktorý sa do kín dostane 27. marca. Rihanna , ktorý je tiež vo filme, prispel k soundtracku tiež. Zatiaľ si môžete pozrieť vyššie uvedené video od Jennifer & Aposs na ohromujúci výkon filmu „Feel the Light“.

Odhalená a krásna! Pozri Jennifer Lopez + ďalšie hviezdy bez makeupu