Jennifer Lopez predvedie na newyorskom Rockin ‘Eve 2020 hodinky Epic Medley

Jennifer Lopez predniesol nezabudnuteľné predstavenie v hlavnej úlohe v Dick Clark & ​​aposs New Year & aposs Rockin & apos Eve.

Na New Year & aposs Eve (31. decembra) uviedla J.Lo s úderom polnoci debutové predstavenie svojej novej skladby „In The Morning“. Predviedla tiež epický mashup svojich hitov. Dokonca prepásla pieseň „Dream On“ od Aerosmith a zasiahla mimoriadne vysokú notu v piesni.

Vystúpenie J. Lo & apossovej začalo dvadsať stôp vysoko nad zemou s jej rozprávkovými šatami prehodenými až po pódium. Vyzliekla si šaty, aby odhalila kamienkové vstávanie, a prešla do filmu „Čakanie na dnešný večer“.Bohužiaľ, kvôli pokynom na dištancovanie sa od spoločnosti, vybraní fanúšikovia počuli skladbu zďaleka a nevideli vystúpenie naživo. Po New Yorku a na Times Square boli rozmiestnené stoly s malými skupinami, ktoré si nasadili masky na tvár.

Pred svojím vystúpením Lopez uznala pekelný rok, ktorý sme všetci zažili. „Viem, že tento rok bol jedným z najťažších v histórii ... ale snívajte ďalej ... sny sa stávajú každý deň. Nemôžem čakať na všetky možnosti a príležitosti, ktoré nás čakajú v roku 2021,“ povedala napísal .

Spolu s jej vystúpením debutovala o polnoci jej nová línia krásy J. Lo BEAUTY Collection.

čo teraz robí logan henderson

Sledujte výkon a uvidíte reakcie fanúšikov nižšie.