Jennifer Lawrence hrá „meno, ktoré Jen“ + rozhovory s močom v stoji [VIDEO]

Jennifer Lawrence dokazuje, že napriek sláve, peniazom a Cene Akadémie je srdcom obyčajným dievčaťom. Kto iný by priniesol na Oscara kabelku plnú Slim Jims?

Dvadsaťtriročná herečka mala s Kelly počas návštevy relácie Live With Kelly and Michael veľa vtipných anekdot, vrátane všetkých lahodných pochutín, ktoré prepašovala do cien Akadémie, aby ju mohla dostať cez dlhý televízny ceremoniál.

Mala som nejaké Slim Jims, pripustila Jennifer, horúca a mierna, pretože som nevedela, v akej nálade budem. A potom sladkosti a potom dychové mincovne, aby som pôsobila proti Slim Jimovi. Vizuál jej záhadného rozbaľovania Slim Jims, keď ľudia dostávali svoje Oscary, je príliš veselý.prečo jojo siwa odišla od tanečných mamičiek

Keď sa Kelly spýtala hviezdy „X-Men“, čo robila pre zábavu ako dieťa, prezradila, že jej rodičia počas dospievania vlastnili letný tábor.

Keď sme boli malí, museli sme chodiť každý deň a potom, keď sme zostarli, sme tam museli pracovať. Takže som bola pomocná sestra, podelila sa.

A hoci mala v tom čase iba 12 rokov, vedela, že ju miluje. Keď som sem chodil konať, mal som vlastne päťročný plán, povedala blondínka. Bola som ako: ‚Dám tomu päť rokov, a ak to nebude fungovať, pôjdem do ošetrovateľskej školy.‘ Stále ma niekedy zaujíma, či som sa rozhodla správne, dodala so smiechom.

Pri pohľade na klipy z jej vystúpenia v snímke „X-Men: Days of Future Past“ si myslíme, že si vybrala správne. Zabije to v modrej postavičke Mystique, ktorej vysvetlenie trvá tri hodiny, kým sa oblečie do kostýmu.

Teraz iba tri hodiny. Zišli sme z ôsmej na tretiu, povedala Jennifer. Osem hodín líčenia znie ako mučenie. Ako teda skrátili čas?

Dali ma do obleku, ktorý je skvelý, len sa do neho nemôžem vycikať, priznala. Takže musím vycikať z toho, čo sa volá Go Girl, čo je lievik. Postavím sa teda cikať.

Jennifer sa určite venuje svojmu remeslu, to jej dáme!

Kelly tiež nechala hviezdu hrať hru „Name That Jennifer“, počas ktorej J. Law držala na čele fotografie ďalších slávnych Jennifer, zatiaľ čo Kelly volala rady a pôvodná Jennifer sa snažila uhádnuť, kto je na karte.

Herečka ‘Hunger Games‘ to zaklincovala a hádala správne na všetkých deviatich Jensoch, vrátane Jennifer Aniston, Jennifer Hudson a Jennifer Love-Hewitt. Mladá Jennifer musí byť dosť konkurencieschopná, pretože v polovici kričala: ZABÍJAM TO!

Jennifer, zabíjaš to skoro vo všetkom, čo robíš! Ibaže možno chodíte v podpätkoch.

Pozrite sa na úplný rozhovor J. Lawa a Apossa!