Jennifer Hudson bude účinkovať počas finále „American Idol“

Bývalý Američan Idol súťažiaci Jennifer Hudson nemusí vyhrať Idol počas účinkovania v sezóne 3 v šou, ale jej ceny útechy - cena Akadémie za rolu Effie White v Dievčatá snov, a po predstavení veľmi úspešná filmová a hudobná kariéra - viac ako sa vynahradilo. A keďže sa séria tento rok končí, uznávaný umelec sa vráti do sveta Americký idol etapa ešte raz pre poriadny slávnostný rozlúčku.

30. marca Fox potvrdil, že hviezda momentálne účinkuje v Fialová farba na Broadwayi, sa objaví prostredníctvom vopred nahraného predstavenia. Okrem toho sú do finále pripravené aj Carrie Underwood a Kelly Clarkson (ktoré si svoje účinkovanie kvôli tehotenstvu tiež vopred nahrali).

cheryl cole a syn liam payne

Dve noci Americký idol finále sa vysiela naživo 6. a 7. apríla v divadle Hollywood & Aposs Dolby Theatre. Medzi ďalšími bývalými súťažiacimi, o ktorých sa potvrdzuje, že účinkujú alebo sa špeciálne zúčastňujú, patria okrem iných Fantasia, Ruben Studdard, Jordin Sparks, David Cook, Chris Daughtry, Elliott Yamin, Constantine Maroulis, Scott McCreery, Kellie Pickler a Katharine McPhee.robia potomkov 4

Neexistuje slovo, či sa objaví William Hung alebo chlapík „Pants on the Ground“, ale máme palce.

Americký idol , Hlas + X Factor Víťazi v priebehu rokov